اضافه کردن کالای جدید در پلکان از دیجی‌کالا

اضافه کردن کالا جدید در پلکان
زمان مطالعه: 1 دقیقه
انتشار ۱ آذر ۱۳۹۸
تعداد بازدید: 9934
سطح مبتدی

برای اضافه کردن یک کالا به پاداش‌های خودتان در پلکان، ابتدا باید وارد سایت دیجی‌کالا شده و به صفحه کالای مورد نظرتان مراجعه کنید. مطابق تصویر زیر، آدرس مربوط به صفحه کالای مورد نظر خود را کپی کنید و سپس از طریق چت آنلاین پلکان (پشتیبانی آنلاین مرکز خدمات مشتریان کارگزاری مفید) آدرس کپی شده را به منظور بررسی، برای کارشناسان ارسال کنید. پیام ارسالی شما توسط کارشناسان بررسی می‌شود و در صورت احراز شرایط، کالای مربوطه در قسمت پاداش‌های پلکان شما اضافه خواهد شد. همچنین کارشناسان از طریق چت آنلاین سایت پلکان، اضافه شدن پاداش را به شما اطلاع خواهند داد.

اضافه کردن کالای جدید در پلکان

دقت داشته باشید که کالای انتخابی شما برای اضافه شدن به پلکان، باید ارزشی بیشتر از ۱۵ میلیون تومان داشته باشد. برای دریافت کالاهایی با ارزش کمتر از ۱۵ میلیون تومان می‌توانید از کارت‌های هدیه استفاده کنید. همچنین در صورتی که قصد خرید دو یا چند کالا را داشته باشید و قیمت هرکدام از کالاها کمتر از ۱۵ میلیون تومان و در مجموع قیمت کل کالاها بیشتر از ۱۵ میلیون تومان باشد، امکان اضافه شدن کالا به پلکان برای شما وجود نخواهد داشت.

سروش شاه صفی کارشناس بازار سرمایه
guest
2 دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین پر بحث ترین
Inline Feedbacks
View all comments
علیرضاحصیربافان

سلام میشه کالای انتخاب شده تعداد 2تاباشه وقیمتش بالای 15مییلیون بشه

کارگزاری مفید

با سلام
در صورتی که کالای مد نظر شما ارزشی بیشتر از ۱۵ میلیون تومان داشته باشد، می‌توانید آن مطابق با روش مطرح‌شده در مقاله به بخش «پاداش» سایت پلکان اضافه نمایید.
امکان افرودن کالایی با ارزش کمتر از 15 میلیون تومان وجود ندارد. لذا امکان خرید دو عدد از کالای مد نظر حتی در صورتی که مبلغ کل بیشتر از 15 میلیون تومان باشد، وجود نخواهد داشت.