سفارشات آنلاین پلاس
زمان مطالعه 2 دقیقه
انتشار ۱۹ مهر ۱۳۹۹
تعداد بازدید 1263
سطح مبتدی

بررسی سفارش‌ها در آنلاین پلاس

گاهی ممکن است پس از ثبت سفارش‌ها از قیمتی که برای آن‌ها تعیین کرده‌اید منصرف شوید و قصد ویرایش یا حذف کل سفارش را داشته باشید. در آنلاین پلاس همانند سایر سامانه‌های معاملاتی می‌توانید وضعیت سفارش خود را مشاهده و مدیریت کنید. همچنین می‌توانید در صورت نیاز تاریخچه‌ای از معاملات خود را مشاهده نمایید.

وضعیت سفارش‌ها

کادری که در صفحه پیش‌فرض آنلاین پلاس در قسمت زیرین آن قرار دارد، وضعیت سفارش وارد شده در سامانه معاملات را در هر لحظه برای شما به نمایش می‌گذارد.

وضعیت سفارش‌ها

در صورتی که بخواهید سفارشی را از سامانه معاملات حذف کنید، می‌توانید بر روی گزینه «×» کلیک و سفارش را حذف کنید. جهت ویرایش تعداد و قیمت سفارش نیز می‌توانید بر روی علامت مداد کلیک و سفارش را ویرایش کنید.

حذف یا ویرایش سفارش در آنلاین پلاس

تب «سفارشات امروز»، وضعیت سفارش‌هایی که در همان روز معاملاتی وارد سامانه معاملات شده را نشان می‌دهد که شامل سفارش‌های انجام شده و انجام نشده است. مشخصات این بخش شبیه قسمت «سفارشات باز» است. 

بررسی سفارش‌ها در آنلاین پلاس

تب «معاملات امروز» نیز مبدا ارسال سفارش شما را نشان می‌دهد. 

بررسی سفارش‌ها در آنلاین پلاس

همچنین در تب «حساب امروز»، اسناد مربوط به خرید یا فروش آن روز شما نمایش داده می‌شود. به عبارت دیگر این قسمت نشان‌دهنده تراکنش‌های مالی روز جاری است.

بررسی سفارش‌ها در آنلاین پلاس

گزارش سفارشات

در این بخش می‎توانید گزارشی از سفارش‌های ارسال شده به سامانه کارگزاری را مشاهده کنید. همان‌طور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید گزینه‌ای تحت عنوان «جستجوی پیشرفته» وجود دارد که با استفاده از آن می‎توان نماد و سفارش‌ها در بازه زمانی خاص به همراه جزئیات وضعیت سفارش، سمت خرید یا فروش، نوع حساب، مبدا و نوع بازار را فیلتر و جستجو کرد.

گزارش سفارشات

توجه داشته باشید همان طور که در تصویر زیر نشان داده شده است، در سمت راستِ ردیف سفارش، علامت یک فلش برای سفارش‌هایی که به صورت کامل و یا قسمتی از آن انجام می‌شوند، قابل مشاهده است. با کلیک کردن روی آن می‎توانید جزئیات سفارش از جمله زمان انجام معامله، حجم و قیمت، ریز کارمزدها، مالیات و مبلغ کل سفارش را مشاهده کنید

گزارش سفارشات

Amir dejman کارشناس بازار سرمایه
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments