نحوه مشخص کردن هدف در ویترین بامبو و واریز وجه

ویترین بامبو، ویترینی از اهداف شما
زمان مطالعه: 2 دقیقه
انتشار ۱۴ آبان ۱۳۹۹
تعداد بازدید: 3047
سطح مبتدی

واقعیت این است که اگر برای مشخص کردن هدف و رسیدن به آن، برنامه‌ریزی و پیگیری ‌کنیم، بدون شک به آن‌ها دست پیدا می‌کنیم. با استفاده از اپلیکیشن و ویترین بامبو می‌توانید هدف گذاری، برنامه‌ریزی و پیگیری را به بامبو سپرده و دغدغه‌ای از بابت نحوه سرمایه‌ گذاری‌تان نداشته باشید.

ویترین بامبو، ویترینی از اهداف شما

همان‌طور که در معرفی بامبو اشاره کردیم یکی از بخش‌های جذاب بامبو، صفحه ویترین اپلیکیشن است. در این بخش می‌توانید اهداف متنوعی از نوع «خرید» یا «سرمایه‌گذاری» را مشاهده کنید و پس از بررسی، یکی از آن‌ها را به عنوان هدف خود انتخاب کنید. این اهداف قابلیت ویرایش شدن نیز دارند. نحوه انتخاب نوع هدف به این صورت است:

  • اگر قصد خرید مواردی از جمله وسایل نقلیه، کالای دیجیتال، مسکن، لوازم خانه و … را دارید، نوع هدف خود را «خرید» انتخاب کنید.
  • اگر قصد سرمایه‌گذاری برای روز مبادا، زمان بازنشستگی، ازدواج و … را دارید، نوع هدف خود را «سرمایه‌گذاری» انتخاب کنید.
ویترین بامبو

اهداف خود را به تفکیک مدیریت کنید

پس از تعیین اهداف خود، می‌توانید وارد بخش داشبورد اپلیکیشن شده و اهداف خود را به تفکیک در گروه‌های «خرید» و «سرمایه» و یا به طور کلی در دسته «همه» مشاهده نمایید. منظور از دسته اهداف «سرمایه» همان مواردی است که جزو اهداف سرمایه‌گذاری خود تعیین کردید

مدیریت اهداف در بامبو

همچنین با انتخاب هر یک از اهدافتان وارد صفحه مربوط به آن می‌شوید که امکان مشاهده اطلاعاتی از جمله وضعیت پرداختی شما، سرمایه فعلی، میزان پرداخت اولیه، مدت زمان و پرداخت دوره‌ای وجود دارد. شایان ذکر است، با انتخاب علامتی که در تصویر زیر مشخص شده می‌توانید هدف خود را حذف کنید و یا برداشت وجه داشته باشید.

حذف هدف

نحوه واریز وجه در بامبو

بخش پرداخت‌ها یکی از صفحات مهم اپلیکیشن بامبو است. در این بخش پرداخت‌های انجام شده و معوقه شما نمایش داده خواهد شد. بامبو به عنوان مربی مالی اهداف و پرداخت‌های منظم شما را یادآوری خواهد کرد. مطابق تصویر زیر می‌توانید یک یا چند هدف خود را انتخاب و نسبت به پرداخت مبلغ مورد نظر اقدام نمایید.

پرداخت‌ها در بامبو
محمد فرخیان کارشناس بازار سرمایه
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments