اضافه کردن کالای جدید در پلکان از دیجی‌کالا

اضافه کردن کالا جدید در پلکان
زمان مطالعه: 2 دقیقه
انتشار ۲۶ مهر ۱۴۰۲
تعداد بازدید: 12032
سطح مبتدی

دسترسی سریع‌تر به مطالب:

راهنمای گام به گام افزودن کالا به پلکان

برای افزودن کالا در پلکان، ابتدا باید وارد سایت دیجی‌کالا شوید و به صفحه کالای مورد نظرتان مراجعه کنید. مطابق تصویر زیر، آدرس مربوط به صفحه کالای مورد نظر خود را کپی کنید و سپس از طریق چت آنلاین پلکان (پشتیبانی آنلاین مرکز خدمات مشتریان کارگزاری مفید) آدرس کپی شده را به منظور بررسی، برای کارشناسان ارسال کنید.

پیام ارسالی شما توسط کارشناسان بررسی می‌شود و در صورت احراز شرایط، کالای مربوطه در قسمت پاداش‌های پلکان شما اضافه خواهد شد. پس از بررسی کامل توسط کارشناسان، وضعیت درخواست از طریق سامانه پلکان، به شما اطلاع‌رسانی می‌شود.

مرحله ۱ - کپی کردن لینک کالای مدنظر از سایت دیجی کالا

مرحله ۱ – کپی کردن لینک کالای مدنظر از سایت دیجی کالا

مرحله ۲ - ورود به بخش پشتیبانی آنلاین

مر‌حله ۲ – ورود به بخش پشتیبانی آنلاین

مرحله ۳ - ثبت لینک کالا در بخش پشتیبانی آنلاین

مرحله ۳ – ثبت لینک کالا در بخش پشتیبانی آنلاین

توجه داشته باشید

دقت داشته باشید که کالای انتخابی شما برای اضافه شدن به پلکان، باید ارزشی بیشتر از ۱۵ میلیون تومان داشته باشد. برای دریافت کالاهایی با ارزش کمتر از ۱۵ میلیون تومان می‌توانید از کارت‌های هدیه استفاده کنید. همچنین در صورتی که قصد خرید دو یا چند کالا را داشته باشید و قیمت هرکدام از کالاها کمتر از ۱۵ میلیون تومان و در مجموع قیمت کل کالاها بیشتر از ۱۵ میلیون تومان باشد، امکان اضافه شدن کالا به پلکان برای شما وجود نخواهد داشت.

سوالات متداول

چگونه از اضافه شدن یا نشدن کالا مطلع شوم؟

پس از تکمیل مراحل مربوط به افزودن کالای دلخواه، وضعیت درخواست شما بررسی شده و در قسمت «پیام‌های پلکان» به نمایش درخواهد آمد. بنابراین تا زمان روشن شدن وضعیت درخواست، نیاز به اقدام خاصی از سوی شما نیست.

آیا امکان اضافه کردن کالا با رنگ یا ویژگی خاص وجود دارد؟

بله. اگر در سایت دیجی کالا، یک کالا دارای ویژگی‌های متفاوتی باشد، باید در زمان ثبت درخواست و ارسال لینک، رنگ یا سایر ویژگی مدنظر خود را در چت قسمت پشتیبانی اعلام کنید.

سروش شاه صفی کارشناس بازار سرمایه
guest
2 دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین پر بحث ترین
Inline Feedbacks
View all comments
علیرضاحصیربافان

سلام میشه کالای انتخاب شده تعداد 2تاباشه وقیمتش بالای 15مییلیون بشه

کارگزاری مفید

با سلام
در صورتی که کالای مد نظر شما ارزشی بیشتر از ۱۵ میلیون تومان داشته باشد، برای اضافه کردن یک کالا به پاداش‌های خودتان در پلکان ابتدا وارد سایت دیجی‌کالا شده و به صفحه کالای مورد نظرتان مراجعه کنید. در بالای صفحه آدرس مربوط به صفحه کالای مورد نظر خود را کپی کنید و از طریق چت آنلاین (پشتیبانی آنلاین مرکز خدمات مشتریان کارگزاری مفید) و یا email: 8700@emofid.com، به منظور بررسی برای کارشناسان ارسال کنید.
امکان افرودن کالایی با ارزش کمتر از ۱۵ میلیون تومان وجود ندارد. لذا امکان خرید دو عدد از کالای مد نظر حتی در صورتی که مبلغ کل بیشتر از ۱۵ میلیون تومان باشد، وجود نخواهد داشت.
برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله «اضافه کردن کالای جدید در پلکان از دیجی‌کالا» مراجعه نمائید.