نحوه برداشت وجه و حذف هدف در بامبو

نحوه برداشت وجه و حذف هدف در بامبو
زمان مطالعه: 1 دقیقه
انتشار ۲۲ آبان ۱۳۹۹
تعداد بازدید: 2670
سطح مبتدی

همه ما برای زندگیمان برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری می‌کنیم، اما ممکن است پس از گذشت زمان اولویت اهدافمان عوض شوند. در اپلیکیشن بامبو در هر زمان که اراده کنید می‌توانید هدفی که به نظرتان در اولویت نیست را حذف و مبلغ سرمایه‌ گذاری خود در آن هدف را برداشت کنید.

حذف هدف

جهت حذف اهداف، ابتدا وارد بخش داشبورد اپلیکیشن شده، سپس با انتخاب هر یک از اهداف مورد نظر وارد صفحه مربوط به آن شوید. برای حذف هدف مورد نظر و یا برداشت وجه آن مطابق تصویر زیر عمل کنید.

حذف هدف در بامبو

برداشت وجه

حال فرض کنید پس از پرداخت اولیه و پرداخت‌های دوره‌ای به همه یا بخشی از هدف خود رسیده‌اید و قصد برداشت وجه را دارید. به این منظور می‌توانید مطابق تصویر زیر به جای انتخاب گزینه «حذف»، گزینه «برداشت» را انتخاب نمایید. در ادامه به پنجره کوچکی مطابق تصویر زیر مواجه خواهید شد. پس از تعیین میزان برداشت گزینه «برداشت» را انتخاب کنید.

برداشت وجه در بامبو

لازم به ذکر است روش دیگری نیز برای برداشت وجه وجود دارد. به این منظور وارد بخش پروفایل اپلیکیشن شده و مطابق تصویر زیر عمل نمایید.

برداشت وجه در بامبو
محمد رزاقی کارشناس بازار سرمایه
guest
6 دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین پر بحث ترین
Inline Feedbacks
View all comments
محمد لسانی

سلام – بهتر است عملیات واریز و برداشت وجه را در بامبو -دراین سایت نیز فعال نمائید و فقط از طریق اپلیکیشن موبایل نباشد

کارگزاری مفید

با سلام
ضمن عرض تشکر از ارائه پیشنهاد شما، موضوع مورد نظر به واحد مربوطه ارجاع داده خواهد شد.

محمو

با سلام
یک هدف را ایجاد کرده ام حالا وقتی میخام حذفش کنم پیغام میدهد در صورت حذف قابلیت بازیابی ندارد اما تاییدی برای حذف وجود ندارد

کارگزاری مفید

با سلام
در صورت تمایل به حذف هدف خود، ابتدا وارد بخش داشبورد اپلیکیشن شده، سپس با انتخاب هر یک از اهداف مورد نظر وارد صفحه مربوط به آن شوید. پس از انتخاب گزینه «حذف»، پیغامی مبنی بر عدم امکان بازیابی هدف مورد نظر مشاهده خواهید کرد و با انتخاب گزینه «حذف هدف»، هدف مد نظر حدف شده و مبلغ مربوطه به موجودی شما در پروفایل افزوده خواهد شد.

moji

سلام. نزدیک یک ماه است برداشت وجه زده ام ولی هنوز نوشته در انتظار تایید. برای واریز راحت انجام میدین ولی برای برداشت خیر. این اعتماد رو سلب میکنه

کارگزاری مفید

با سلام
جهت بررسی دقیق‌تر از طریق شماره تماس 02181902 با پشتیبانی بامبو در ارتباط باشید. همچنین جهت کسب اطلاعات بیش‌تر مقاله «معرفی اپلیکیشن مشاوره مالی بامبو» را مطالعه نمایید.