نحوه نصب و ورود به بامبو

نحوه نصب و ورود به بامبو
زمان مطالعه: 2 دقیقه
انتشار ۶ آبان ۱۳۹۹
تعداد بازدید: 4900
سطح مبتدی

اپلیکیشن بامبو به عنوان نخستین مربی مالی آنلاین توسط هلدینگ مالی مفید در دسترس علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری قرار گرفته است. جهت استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید آن را از طریق کافه بازار، گوگل پلی، آی‌اپس، سیب‌اپ، اناردونی، سیبچه یا به طور مستقیم از وب‌سایت بامبو دریافت و نصب کنید. 

نصب بامبو

پس از دریافت و نصب اپلیکیشن بامبو وارد برنامه شوید. اولین صفحه‌ای که پس از ورود به برنامه با آن مواجه می‌شوید صفحه onboarding یا صفحه معرفی کوتاه و آموزشی اپلیکیشن است.

ورود به برنامه بامبو

پس از پشت سر گذاشتن این مرحله وارد مرحله انتخاب هدف خواهید شد. در این مرحله باید نوع هدف خود را انتخاب کنید. 

هدف شما خرید است یا سرمایه‌گذاری؟

توجه داشته باشید منظور از خرید، خرید لوازم و تجهیزات الکترونیکی، خودرو، مسکن و یا هر مورد دیگری است که در ذهن شما باشد. در بخش سرمایه‌گذاری نیز اهدافی مانند سرمایه‌گذاری بازنشستگی، روز مبادا، ازدواج و… قرار دارد.

سرمایه اولیه و پرداختی‌های هر ماه

پس از ثبت هدف خود، باید میزان سرمایه اولیه و میزان پرداخت منظمی که قصد دارید پرداخت کنید را تعیین کنید. اگر هدف شما از نوع خرید باشد، باید سرمایه اولیه، قیمت نهایی خرید مورد نظرتان و مدت زمان رسیدن به هدف را مشخص کنید. بامبو مناسب‌ترین زمان رسیدن به هدف را به شما پیشنهاد خواهد داد.

پس از تعریف هدف وارد صفحه محاسبه‌گر خواهید شد. این صفحه میزان سرمایه اولیه، زمان تحقق هدف و میزان پرداخت منظم را به شما نشان خواهد داد. در اهدافی از نوع خرید، شما قیمت نهایی خرید خود و زمان دلخواه رسیدن به هدف و در اهدافی از  نوع سرمایه‌ گذاری، مدت زمان دلخواه سرمایه‌گذاری و سرمایه اولیه خود را مشخص می‌کنید. پس از انجام این مراحل، بامبو به شما میزان نهایی سرمایه و یا میزان پرداخت منظم را پیشنهاد خواهد داد.

شروع سرمایه‌گذاری در بامبو

ورود به اپلیکیشن بامبو

در انتها با فشردن دکمه شروع سرمایه‌گذاری، وارد صفحه ورود اطلاعات کارگزاری مفید خواهید شد.

ورود به بامبو

محمد فرخیان کارشناس بازار سرمایه
guest
4 دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین پر بحث ترین
Inline Feedbacks
View all comments
کریمی

سلام. کاش یه آپشن دیگه هم اضافه کنید به نام معرفی به دوستان و در ازای هر معرفی مبلغی حدود 50 هزار تا صدهزار جایزه بدید به معرف و معرفی شونده و اون مبلغ رو برای اطمینان تا مدتی غیرقابل برداشت کنید ولی بشه باهاش سرمایه گزاری کرد و بعد طی زمان مشخص بشه هم اون پول و هم سودش رو برداشت کرد. کارگزاری داریم که چنین مبلغی میده اما چون امکان سرمایه گزاری با اون مبلغ وجود نداره به شخصه برام جالب نیست این کار و به نظرم تلاش بیهوده کردم برای معرفی افراد.

کارگزاری مفید

با سلام
ضمن عرض تشکر از ارائه پیشنهاد شما؛ موضوع مورد نظر شما به واحد مربوطه ارجاع داده خواهد شد.

سیدی

بهتر بود که بامبو نسخه وب هم داشته باشه

کارگزاری مفید

با سلام
ضمن عرض تشکر از ارائه پیشنهاد شما، موضوع مورد نظر بررسی و به واحد مربوطه ارجاع داده خواهد شد.