برای مشاهده دوره ها، با حساب مفید خود وارد شوید.
ورود
در صورتیکه حساب مفید ندارید، میتوانید با ثبت نام در کارگزاری مفید، تمام دوره ها را بصورت رایگان مشاهده کنید.
با توجه به زمانبر بودن فرآیند دریافت کد بورسی پس از ثبت نام اولیه می‌توانید به مدت 5 روز همه دوره‌ها را به صورت رایگان مشاهده کنید

عنوان درس

برای خرید صندوق عیار می‌توانید به‌صورت مستقیم از حساب خود در کارگزاری مفید، اقدام به خرید کنید. صندوق درآمد ثابت حامی نیز برروی حساب کارگزاری شما فعال شده و به مانده حساب راکد شما نزد کارگزاری سود روزانه تعلق می‌گیرد که در آخر ماه به مانده حساب شما اضافه خواهد شد. صندوق نامی نیز به صورت مجزا برای افرادی که صرفا قصد سرمایه‌گذاری در صندوق‌های درآمد ثابت را دارند صدور و ابطال واحد را انجام می‌دهد. برای صدور واحد در سایر صندوق‌های کارگزاری مفید نیز باید به صورت حضوری به شعب کارگزاری مفید مراجعه کنید.

مطالب کلیدی درس

  • بیش از ۹۰ درصد دارایی‌ها در صندوق طلای عیار کارگزاری مفید، به گواهی سپرده‌ی یک روزه سکه‌طلا اختصاص داده شده که در انبار بورس کالا ذخیره می‌شود؛ که این گواهی به‌نام خریدار صادر شده و همین امر ریسک نگهداری و سرقت سرمایه شما را پایین خواهد آورد.
  • هزینه‌های پرداختی برای خرید صندوق عیار در واقع کارمزدی به اندازه هزینه خرید صندوق‌های etf است.
  • سودشماری در صندوق حامی بعد از ۲ روز کاری پس از فروش سهم در حساب شما لحاظ می‌شود.
  • برخلاف صندوق حامی، در صندوق نامی کارگزاری مفید امکان معاملات و خرید و فروش سهم وجود ندارد و به صورت غیرحضوری امکان خرید واحد به میزان روزانه ۵۰ میلیون تومان از طریق روش آنلاین در سایت صندوق وجود دارد.

مدرس دوره

امیرحسین حسنی
کارشناس بازار سرمایه

رویدادهای پیش رو