تجربه سرمایه‌گذاری بهتر با پشتیبانی کارگزاری مفید

تجربه سرمایه‌گذاری بهتر با پشتیبانی کارگزاری مفید

پاسخ‌گویی در هر لحظه از شبانه‌روز

مطالب خدمات و محصولات مالی مفید

مشاهده همه مطالب

رویداد های خدمات و محصولات مالی مفید

در این قسمت رویدادهای آموزشی رایگان که در حوزه خدمات مفید و پیشتیانی از کاربران، برای برگزاری در آینده نزدیک برنامه‌ریزی شده است، معرفی می‌شود.

افزایش چشمگیر تعداد کاربران بورسی موجب رشد چشمگیر تماس با مرکز پشتیبانی کارگزاری مفید به منظور رفع ابهامات شده است. از همین رو تجهیز بخش پشتیبانی و مرکز تماس با سرعت قابل ملاحظه‌ای در دستور کار قرار گرفت تا متناسب با رشد تعداد کاربران، مرکز تماس و پشتیبانی توسعه یابد.

درباره چه موضوعات دیگری در پشتبیانی مفید بیشتر سوال می‌شود؟

به منظور دریافت پاسخ سوالات متداولی که کاربران از واحد پشتیبانی و مرکز خدمات مفید دارند کافی است با مطالبی که گردآوری شده است همراه شوید. این مطالب با بررسی نیاز‌های کاربران علاوه بر بخش‌های بالای صفحه در موضوعات زیر جمع‌بندی شده است:

خطاهای رایج در ارسال سفارش

 در سامانه‌های معاملاتی آنلاین، احتمالاً مواردی رخ می‌دهد و کاربران هنگام ارسال سفارش با خطا روبرو می‌شوند. به این ترتیب سفارش آن‌ها ممکن است ثبت نشده باشد. در لینک زیر به بررسی خطاهایی می‌پردازیم که کاربران احتمال دارد با آن‌ها مواجه شوند.

پیغام‌های خطایی که ممکن است معامله‌گر دریافت کند

 دریافت کد معاملاتی

کد بورسی شناسه کاربری مشتریان در بازار سهام است. دریافت کد بورسی، اولین گام برای شروع فعالیت در بازار سرمایه خواهد بود. نام دیگر کد بورسی، کد سهامداری است. بعد از دریافت کد بورسی دسترسی افراد با کدکاربری و رمزعبوری مشخصی تعریف می‌شود. به این دسترسی فراهم شده اصطلاحا کد معاملاتی گفته می‌شود

چگونه کد بورسی بگیریم؟

راهنمای تغییر ایمیل در مفید

برای افتتاح حساب، دریافت دسترسی معاملاتی و استفاده از خدمات کارگزاری مفید نیاز است تا هر یک از مشتریان ایمیل صحیح و غیر تکراری برای خود در زمان ثبت ‌نام تعریف کنند. همچنین در صورتی که رمزعبور حساب کاربری خود را فراموش کرده باشید، می‌توانید از طریق این ایمیل آن را بازیابی نمایید. گاهی ایمیلی که کاربران هنگام ثبت‌ نام معرفی می‌کنند مشکلی دارد. برای راهنمایی در جهت تغییر و اصلاح ایمیل خود می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

راهنمای تغییر ایمیل در کارگزاری مفید

نحوه دریافت اعتبار

از مهمترین خدمات کارگزاری مفید اعتباردهی بدون بهره به کاربران است. این خدمت تنها از طریق سامانه ی پلکان ارائه می‌شود. سامانه پلکان باشگاه مشتریان کارگزاری مفید است. در لینک زیر نکات مربوط به دریافت اعتبار و شرایط آن را مطالعه خواهید کرد.

دریافت اعتبار از کارگزاری مفید

واحد پشتیبانی و خدمات مفید از چه طریقی پاسخگوی کاربران است؟

واحد پشتیبانی و خدمات مفید از چه طریقی پاسخگوی کاربران است؟