برای مشاهده دوره ها، با حساب مفید خود وارد شوید.
ورود
در صورتیکه حساب مفید ندارید، میتوانید با ثبت نام در کارگزاری مفید، تمام دوره ها را بصورت رایگان مشاهده کنید.
با توجه به زمانبر بودن فرآیند دریافت کد بورسی پس از ثبت نام اولیه می‌توانید به مدت 5 روز همه دوره‌ها را به صورت رایگان مشاهده کنید

عنوان درس

در این ویدیو آموزشی نحوه جست‌وجوی اطلاعیه بر اساس ناشران را توضیح می‌دهیم. با کلیک بر روی گزینه ناشران در صفحه‌ی اصلی سایت کدال قادر خواهید بود تمامی ناشرهای ثبت شده را مشاهده کنید. در این قسمت از سایت قسمتی برای جست‌وجو قرار داده شده است که به ‌عنوان مثال اگر شما عبارت مفید را در این کادر جست‌وجو وارد کنید، نماد کارگزاری مفید به‌همراه کد صنعت و پیوست‌ مربوط به آن را مشاهده می‌کنید. در کنار گزینه پیوست‌ها، گزینه اطلاعیه‌های ناشر قرارداده شده است که با کلیک بر روی آن تمامی اطلاعیه‌های ناشر مورد نظر به شما نمایش داده می‌شود.

مطالب کلیدی درس

  • اگر نام یک نماد مالی را در قسمت نهادهای مالی جست‌وجو کنید، نهاد مربوطه نمایش داده می‌شود و با کلیک بر روی گزینه جزییات، می‌توانید اطلاعات جزئی نماد مربوطه مانند آدرس و تلفن دفتر مرکزی نهاد، شعب و ... نمایش داده می‌شوند.
  • نهادهای مالی اصلی نیز یکی دیگر از گزینه‌های موجود در صفحه اصلی این سایت است که با کلیک بر روی آن، نهادهای مالی که مجوز خود را از سازمان بورس اوراق و بهادار دریافت کرده‌اند نمایش داده می‌شوند.
  • امکان جست‌وجو بر اساس نام و نوع نهاد مالی، حوزه فعالیت (بورس انرژی، بورس کالا، فرابورس و بورس)، استان فعالیت، وضعیت اعتبار مجوز و ... نیز در این سایت وجود دارد.

مدرس دوره

میر سجاد موسوی
کارشناس بازار سرمایه

رویدادهای پیش رو