برای مشاهده دوره ها، با حساب مفید خود وارد شوید.
ورود
در صورتیکه حساب مفید ندارید، میتوانید با ثبت نام در کارگزاری مفید، تمام دوره ها را بصورت رایگان مشاهده کنید.
با توجه به زمانبر بودن فرآیند دریافت کد بورسی پس از ثبت نام اولیه می‌توانید به مدت 5 روز همه دوره‌ها را به صورت رایگان مشاهده کنید

عنوان درس

با کلیک بر روی گزینه‌ی جست‌وجوی اطلاعیه‌ها فیلترهای مربوط به جست‌وجو در سمت راست این صفحه نمایش داده می‌شوند. کادر ابتدای ستون سمت راست این صفحه، جست‌وجو بر اساس نام شرکت است که از طریق وارد کردن نام شرکت مورد نظر، اطلاعیه‌های مربوط به آن در وسط صفحه و در قسمت اطلاعیه‌ها نمایش داده می‌شود. اما گزینه‌ی مهمی که در این صفحه وجود دارد، کادر مربوط به جست‌و جو بر اساس گروه اطلاعیه است. پس از کلیک بر روی این گزینه، انواع اطلاعیه‌ها نمایش داده می‌شوند که با انتخاب هرکدام، اطلاعیه‌های مربوط به آن گروه نمایش داده می‌شود.

مطالب کلیدی درس

  • انوع اطلاعیه‌های منتشر شده در سایت کدال را می توانید از طریق فیلتر گروه اطلاعیه، و با انتخاب گروه مورد نظر خود مشاهده کنید. به‌عنوان مثال، آگهی‌های مربوط به صورت‌های مالی شرکت‌ها را در گروه اطلاعات و صورت‌های مالی سالانه مشاهده کنید.
  • اگر گزینه‌ی اطلاعات و صورت مالی سالانه را در زمان انحاب نوع گروه اطلاعیه انتخاب کنید، می‌توانید صورت‌های مالی حسابرسی شده و حسابرسی نشده و همچنین پیش‌بینی صورت‌های مالی آینده شرکت را مشاهده کنید.

مدرس دوره

میر سجاد موسوی
کارشناس بازار سرمایه

رویدادهای پیش رو