افتخارات در پلکان
زمان مطالعه 2 دقیقه
انتشار ۶ آبان ۱۳۹۹
تعداد بازدید 1727
سطح مبتدی

معرفی افتخارات در پلکان

بخش افتخارات در سامانه پلکان نشان‌دهنده مدال‌هایی است که از فعالیت‌های شما در کارگزاری مفید به‌دست‌آمده است. این مدال‌ها علاوه بر داشتن مزایای اختصاصی، درسابقه شما ثبت شده و می‌توانید در صورت لزوم از آن‌ها استفاده کنید. 

با توجه به نوع فعالیتی که در کارگزاری مفید انجام داده‌اید و سابقه معاملاتی، امتیازی که هر یک از این مدال‌ها در اختیار شما قرار می‌دهد با دیگری تفاوت دارد. به‌صورت کلی می‌توان مدال‌ها را در قسمت‌های گردش معاملات، تعداد معاملات، معرفی دوستان و شرکت در مسابقات دسته‌بندی نمود. برای دسترسی به بخش افتخارات نیز می‌توانید از صفحه اصلی پلکان از طریق نوار ابزار، بخش افتخارات را انتخاب کنید. 

ورود به افتخارات پلکان
ورود به افتخارات پلکان

مدال‌های مربوط به گردش معاملات

با توجه به گردش معاملاتی که در کارگزاری مفید انجام داده‌اید مدال‌های سیاره، ستاره و خورشید را به‌دست آورید. هر یک از این مدال‌ها برای خود امتیاز جداگانه‌ای دارند. به‌عنوان مثال برای کسب مدال سیاره نیازمند گردش معاملات بیش از ۵۰۰ میلیون تومان در ماه هستید. علاوه بر این با فعال‌سازی این مدال، ۱۵ امتیاز پلکان به ازای هر ۵۰۰ میلیون تومان به شما اختصاص خواهد یافت. 

مدال‌های مربوط به گردش معاملات

مدال‌های مربوط به معرفی دوستان

مدال‌های موجود در این بخش، مدال معرف طلایی و معرف نقره‌ای است. با فعال‌سازی هر یک از این مدال‌ها نیز می‌توانید برای مدت زمان 7 و 3 روز به میزان تا ۵۰ و ۲۵ درصد امتیاز بیشتر در پلکان خود کسب کنید.

مدال‌های مربوط به معرفی دوستان

مدال‌های مربوط به شرکت در مسابقات

یکی دیگر از راه‌های کسب مدال در پلکان، شرکت مسابقات است. در این بخش مدال‌های رقابت، مدال برد، مدال حرفه‌ای و مدال ریسک‌پذیری قرار دارند. با فعال‌سازی هر یک از این مدال‌ها نیز می‌توانید برای مدت زمان ۱ الی ۲ روز به میزان ۲۵ درصد امتیاز بیشتر در پلکان خود کسب کنید.

مدال‌های مربوط به شرکت در مسابقات

استفاده از مدال‌ها

برای استفاده از مدال‌ها باید آن‌ها را فعال کنید. برای مشاهده سابقه مدال‌های فعال‌شده و یا افتخارات اکتسابی می‌توانید از بخش «هدیه‌های کسب‌شده»، وضعیت مدال‌های خود را مشاهده و در صورت نیاز آن‌ها را فعال کنید.
پس از ثبت کلیک بر روی مصرف کردن  مدال برای روز بعد فعال خواهد شد توجه داشته باشید مبنای تعداد روزهای فعال مدال، بر مبنای روزهای تقویمی محاسبه می‌شود. به‌عنوان مثال اگر مدال فعالیت را در روز ۲۹ مهرماه درخواست داده شود، از روز ۳۰مهر ماه تا ۶ آبان فعال خواهد بود. 

استفاده از مدال‌ها در پلکان
استفاده از مدال‌ها در پلکان

مدت استفاده از مدال‌ّهای شما مشابه شکل فوق قابل مشاهده است.

مراحل فعال کردن مدال ها

مطابق شکل مدال فعال شده و مدت زمان فعال بودن آن نمایش داده می شود. 

مطابق شکل مدال فعال شده و مدت زمان فعال بودن آن نمایش داده می شود.

Amir dejman کارشناس بازار سرمایه
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments