معرفی پلکان به دوستان
زمان مطالعه 2 دقیقه
انتشار ۳۰ مهر ۱۳۹۹
تعداد بازدید 2100
سطح مبتدی

دعوت دوستان به پلکان

یکی از روش­‌های کسب امتیاز در سامانه پلکان، دعوت از دوستان برای عضویت در این سامانه است. با این کار علاوه بر دریافت ۳ امتیاز پلکان و مدال معرف، از پاداش طرح بیستا بهره‌­مند خواهید شد. در این طرح شما به عنوان معرف، به مدت ۲۰ ماه، از۲۰  درصد امتیازات معاملات دوستانی که به پلکان دعوت کرده‌­اید –بدون کسر امتیازی از آن­ها- بهره‌­مند خواهید ­شد.

مرحله اول دعوت دوستان به پلکان

برای معرفی پلکان به دوستان، کافی است پس از وارد شدن به این سامانه، از منوی بالای صفحه گزینه “دوستان” را انتخاب نمایید. پس از ورود به این صفحه، قادر خواهید بود تا آنها را به باشگاه مشتریان کارگزاری مفید دعوت ­نمایید. همچنین می‌توانید وضعیت پذیرش دعوت‌­های قبلی خود را مشاهده­ کنید.

مرحله اول دعوت دوستان به پلکان

مرحله دوم دعوت دوستان‌ به پلکان

مطابق تصویر زیر، شما با وارد کردن شماره همراه دوستان خود در کادر پایین صفحه، می‌­توانید برای عضویت در پلکان برای آنها کارت دعوت ارسال ­کنید. شما در ابتدا ۵۰ کارت دعوت در اختیار دارید. در صورتی که فرد دعوت‌­شده، شما را به عنوان معرف خود تایید کند، کارت دعوت اختصاص یافته به او دوباره به حساب شما اضافه خواهد ­شد.

مرحله دوم دعوت دوستان به پلکان

همچنین همانطور که در تصویر می­بینید، در دو کادر میانه صفحه قادر خواهید بود تا علاوه بر مشاهده کارت دعوت­‌هایی که تا به حال ارسال ­کرده‌­اید، لیست کسانی را که به واسطه قبول دعوت شما باعث شده‌­اند از مزایای طرح بیستا بهره‌­مند شوید، مشاهده­ کنید.

توجه داشته باشید تا هنگامی که فرد دعوت شده، دعوت شما را تایید نکند، امتیاز یا مزایایی شامل حال شما نخواهد شد. همچنین لازم است بدانید پس از تایید امکان حذف معرف در پلکان وجود ندارد.

چطور دعوت معرف خود را تایید کنم؟

علاوه بر این اگر خود شما با دعوت یکی از دوستانتان عضو پلکان شده‌­اید، مطابق شکل زیر با مراجعه به همین بخش و از پایین صفحه، می‌­توانید ایشان را به عنوان معرف خود تایید کنید. 

 چطور دعوت معرف خود را تایید کنم؟
Amir dejman کارشناس بازار سرمایه
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments