معرفی بخش فاصله تا مدال در پلکان

معرفی بخش فاصله تا مدال در پلکان
زمان مطالعه: 2 دقیقه
انتشار ۷ آذر ۱۴۰۲
تعداد بازدید: 3641
سطح مبتدی

آنچه در این مطلب می‌خوانیم:

مدال‌ها و افتخارات در پلکان به‌عنوان یکی از جذاب‌ترین بخش‌ها برای کسب امتیاز بیشتر در نظر گرفته می‌شود. این مدال‌ها علاوه بر اینکه هرکدام مزایای به خصوصی دارند، در سابقه کاربر ثبت شده و او می‌تواند در صورت لزوم
از آن‌ها استفاده نماید. به صورت کلی می‌توان مدال ها را در قسمت های گردش و تعداد معاملات (مدال سیاره، ستاره و خورشید)، معرفی دوستان (مدال طلایی و نقره‌ای) و شرکت در مسابقات (مدال رقابت، برد، حرفه‌ای و ریسک پذیری)دسته بندی نمود.

فاصله تا مدال در سامانه پلکان به‌عنوان یک راهنما، با نشان دادن وضعیت فعلی در چهار بخش فعالیت، گردش، رشد و برد، فاصله شما را تا مدال بعدی موجود در هر یک از بخش‌ها نمایش می‌دهد. 

چه استفاده‌ای از بخش فاصله تا مدال داشت؟

با استفاده از این بخش، کاربران می‌توانند وضعیت فعلی خود و مدال‌هایی که به آن‌ها دست پیدا کرده‌اند را مشاهده کنند. همچنین فاصله‌ خود را تا مدال بعدی ببینند.

چه استفاده‌ای از بخش فاصله تا مدال داشت؟
چه استفاده‌ای از بخش فاصله تا مدال داشت؟

خلاصه‌ای از فعالیت‌های خود در ماه

علاوه بر این، در قسمت انتهای صفحه می‌توانید خلاصه‌ای از فعالیت‌های خود در ماه را مشاهده کنید. این بخش‌ شامل موارد زیر است.

  •  امتیاز از معاملات که به ازای هر ۶ میلیون تومان گردش حساب یک امتیاز پلکان
  •  امتیاز مسابقات که بیانگر امتیازی است که از مسابقات حاصل‌شده است. 
  • امتیاز از افتخارات که در صورت فعال‌سازی مدال‌ها در بخش افتخارات اکتساب کنید
  • سایر امتیازات که در موارد دیگر به شما اختصاص می‌یابد
  • مجموع امتیازات کسب شده
  • مجموع امتیازات خرج شده
خلاصه‌ای از فعالیت‌های خود در ماه در پلکان

سایر امتیازات دریافتی نیز امتیاز حاصل از معرفی دوستان و مسابقات  می‌باشد. علاوه بر اطلاعات ذکرشده می‌توانید اطلاعات مربوط به امتیازات خرج شده و کسب‌شده را نیز مشاهده کنید. مجموع امتیازات نیز از کم کردن  امتیازات خرج شده از امتیازات به‌دست‌آمده از به‌دست می‌آید.

سوالات متداول:

در بخش فاصله تا مدال چه مواردی را می‌توان مشاهده کرد؟

با استفاده از این بخش، کاربران می‌توانند وضعیت فعلی خود و مدال‌هایی که به دست آورده‌اند و همچنین فاصله‌ خود را تا مدال بعدی را مشاهده نمایند.

بخش «آمارهای این ماه» در قسمت فاصله تا مدال نشان دهنده چیست؟

در این بخش خلاصه‌ای از فعالیت‌های کاربران در ماه نشان داده می‌شود. این اطلاعات شامل: امتیازات کسب شده (از معاملات، مسابقات، دعوت دوستان و …) و امتیازات خرج شده است.

Amir dejman کارشناس بازار سرمایه
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments