آشنایی با ایزی تریدر نسخه اُربیس

ایزی تریدر اربیس
زمان مطالعه: 6 دقیقه
انتشار ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
تعداد بازدید: 123930
سطح مبتدی

ایزی تریدر نسخه اُربیس، جدیدترین نسخه سامانه معاملاتی ایزی تریدر کارگزاری مفید است که در دو نسخه موبایل و وب توسعه پیدا کرده است. با ایزی تریدر نسخه اُربیس میتوانید با اطمینان از دسترسی مداوم، به آسانی و با سرعت بالا معامله کنید. 

در صورت تمایل به استفاده از ایزی تریدر نسخه اُربیس، درخواست خود را از طریق دکمه زیر ثبت کنید.  توجه داشته باشید که پس از فراهم شدن دسترسی شما به ایزی تریدر نسخه اُربیس، امکان استفاده از سامانه‌های معاملاتی آنلاین پلاس و ایزی تریدر برای شما وجود نخواهد داشت.

از طریق لینک‌های زیر نیز می‌توانید به ایزی تریدر نسخه اُربیس وارد شوید.

امکانات و ویژگی‌های ایزی تریدر نسخه اُربیس

سرعت بالا

بهبود و توسعه زیرساخت‌های سخت افزاری و نرم افزاری ایزی تریدر نسخه اُربیس موجب پایداری عملکردی بالای این سامانه شده است. علاوه بر این، این سامانه سرعت بالایی در اجرای دستورات دارد و کاربران می‌توانند به آسانی و با سرعت بالا معامله کنند.

طراحی کاربر پسند ایزی تریدر نسخه اُربیس

ایزی تریدر، محبوب‌ترین سامانه معاملاتی کارگزاری مفید است که رابط کاربری آن متناسب با نیاز کاربران طراحی شده و دائما بر اساس بازخوردها به‌روزرسانی می‌شود. بر همین اساس رابط کاربری ایزی تریدر نسخه اُربیس نیز مشابه ایزی تریدر طراحی شده است.

خرید و فروش آسان

خرید و فروش از طریق ایزی تریدر نسخه اُربیس بسیار ساده است. برای این کار کافی است پس از انتخاب نماد، گزینه خرید یا فروش را انتخاب کرده، تعداد و قیمت مورد نظر خود را تعیین کرده و سفارش خود را ارسال کنید.

خرید و فروش نماد در ایزی تریدر نسخه اُربیس موبایل

خرید و فروش نماد در ایزی تریدر نسخه اوربیس موبایل

خرید و فروش نماد در ایزی تریدر نسخه اُربیس وب

نمایش اطلاعات کامل هر نماد در ایزی تریدر نسخه اُربیس

در صفحه هر نماد در ایزی تریدر نسخه اُربیس تمامی اطلاعات معاملاتی آن نمایش داده می‌شود. از جمله این اطلاعات می‌توان به عمق بازار، تمامی مظنه‌های قیمت، خرید و فروش حقیقی و حقوقی. تعداد و حجم و ارزش معاملات، حجم مبنا، میانگین حجم ۳۰ و ۶۰ روزه و بازاری که نماد در آن معامله می‌شود، اشاره کرد. 

علاوه بر اطلاعات معاملاتی، مواردی همچون بازدهی یک‌ماه، سه‌ماهه و یکساله، سال مالی، سود هر سهم (EPS)، سود نقدی (DPS)، نسبت قیمت به درآمد (P/E) نماد و گروه نیز نمایش داده می‌شود.

نمایش تغییرات قیمتی هر نماد به صورت کندل

در سامانه معاملاتی ایزی تریدر نسخه اُربیس، تغییرات قیمتی نمادها در طول هر جلسه معاملاتی به شکل کَندِل (candle) نمایش داده می‌شود. این کار با هدف رصد بهتر تغییرات قیمتی در طول روز انجام می‌شود. برای آشنایی بیشتر، به مطلب «نمایش تغییرات قیمتی به صورت کندل در ایزی تریدر نسخه اُربیس» مراجعه کنید.

سرمایه گذاری در همه صندوق‌های مفید از طریق ایزی تریدر نسخه اُربیس

سبدگردان مفید مدیریت انواع صندوق‌های سرمایه گذاری شامل درآمد ثابت، مختلط، سهامی، اهرمی، شاخصی، تضمین اصل سرمایه و مبتنی بر سکه طلا را بر عهده دارد. برای آشنایی بیشتر با صندوق‌های مفید می‌توانید مطلب «صندوق‌های سرمایه‌گذاری کارگزاری مفید در یک نگاه» را مطالعه کنید.

سرمایه‌گذاری و خرید واحدهای صندوق‌های ETF (قابل معامله) مفید -شامل اطلس، توان، عیار، آوند و آرام- از طریق سامانه معاملاتی همه کارگزاری‌ها امکان‌پذیر است. سرمایه گذاری در صندوق‌های صدور و ابطالی مفید نیز از طریق سایت هر صندوق، اپلیکیشن مفید و بخش سرمایه گذاری در ایزی تریدر نسخه اُربیس امکان پذیر است.

بدین ترتیب در ایزی تریدر نسخه اُربیس امکان سرمایه گذاری آسان در همه صندوق های قابل معامله و صدور و ابطالی مفید فراهم شده است.

بخش سرمایه گذاری در ایزی تریدر نسخه اُربیس موبایل

بخش سرمایه گذاری در ایزی تریدر نسخه اُربیس وب

بخش سرمایه گذاری در ایزی تریدر نسخه اوربیس دسکتاپ

امکان ثبت هشدار شرطی و یادداشت برای هر نماد

با ثبت هشدار شرطی در ایزی تریدر نسخه اُربیس می‌توانید شرایط مورد نظر خود برای نماد دلخواه را تعیین کنید تا به محض برقراری آن، هشدار دریافت کنید. علاوه بر این با ثبت یادداشت نیز می‌توانید توضیحات مورد نظر خود برای یک نماد را ثبت کرده و به راحتی به آن دسترسی داشته باشید.

ایزی فیلتر

ایزی فیلتر ابزاری برای فیلتر کردن بازار و یافتن نمادهای مورد نظر است. کار با ایزی فیلتر و ساخت فیلترهای جدید به دانش برنامه نویسی نیازی نداشته و بسیار ساده است. استفاده از فیلترهای پیش‌فرض، فیلتر کردن بازار با توجه به فیلترهای متنوع تکنیکال و بنیادی و ذخیره سازی فیلترهای شخصی، از جمله ویژگی‌های ایزی فیلتر است. ایزی فیلتر در نسخه وب ایزی تریدر نسخه اُربیس در دسترس قرار دارد. 

ایزی فیلتر در ایزی تریدر نسخه اُربیس وب

ایزی فیلتر در ایزی تریدر نسخه اوربیس دسکتاپ

ایزی چارت

ایزی چارت، ابزاری برای تحلیل تکنیکال حرفه‌ای نمادهاست. کار با این ابزار بسیار ساده است و در عین حال، امکانات فراوانی دارد که می‌تواند پاسخگوی بسیاری از نیازهای تحلیل‌گران حرفه‌ای باشد. نمایش نمودارهای قیمتی تعدیل شده و تعدیل نشده، ۷ نوع نمودار و ۸۰ نوع اندیکاتور، از جمله امکانات ایزی چارت است.

ایزی چارت در ایزی تریدر نسخه اُربیس موبایل

ایزی چارت در ایزی تریدر نسخه اُربیس وب

ایزی چارت در ایزی تریدر نسخه اوربیس دسکتاپ

نقشه بازار در ایزی تریدر نسخه اُربیس

نقشه بازار به شما کمک می‌کند تا در یک نگاه وضعیت سبز یا قرمز بازار را تشخیص دهید. نقشه بازار ایزی تریدر نسخه اُربیس در سه حالت درختی، حبابی و پراکندگی، نمای کلی بازار را نشان می‌دهد. 

نقشه بازار در ایزی تریدر نسخه اُربیس موبایل

نقشه بازار درختی در ایزی تریدر نسخه اُربیس وب

نقشه بازار درختی در ایزی تریدر نسخه اوربیس دسکتاپ

نقشه بازار پراکندگی در ایزی تریدر نسخه اُربیس وب

نقشه بازار پراکندگی در ایزی تریدر نسخه اوربیس دسکتاپ

نقشه بازار حبابی در ایزی تریدر نسخه اُربیس وب

نقشه بازار حبابی در ایزی تریدر نسخه اوربیس دسکتاپ

مفید کارت

از طرح حامی، سود روزشمار دریافت کنید و با مفید کارت – کارت بانکی متصل به حساب کارگزاری و عضو شبکه شتاب – در صورت نیاز موجودی حامی خود را در هر لحظه‌ از شبانه‌روز و ۷ روز هفته برداشت کنید.

مفید کا‌رت، یک کارت بانکی عضو شبکه شتاب و مخصوص مشتریان کارگزاری مفید است که نقل و انتقالات مالی بین کارگزاری مفید و مشتریان را ساده‌تر می‌کند. با مفید کارت می‌توانید به صورت آنی تا سقف ۵۰ میلیون تومان از موجودی قابل برداشت خود در کارگزاری مفید را برداشت کنید.

 امکان دریافت و استفاده از مفید کارت در سامانه ایزی تریدر نسخه اُربیس نیز فراهم شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید مطلب «مفید کارت در ایزی تریدر نسخه اُربیس» را مطالعه کنید.

مفید کارت در ایزی تریدر نسخه اُربیس موبایل

مفید کارت در ایزی تریدر نسخه اُربیس وب

Reza Aliasgari کارشناس بازار سرمایه
guest
204 دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین پر بحث ترین
Inline Feedbacks
View all comments
محمد

سامانه ترید اربیس مفید فوق العاده محشر هست.با استفاده از این سامانه دیگه نیازی در ساعات معاملاتی از سامانه معاملاتی خود خارج بشین و برای دیدین نقشه بازار و فیلترها و ….به سایت های گوناگون مراجعه کنید

کارگزاری مفید

با سلام
رضایت شما مایه افتخار ماست. سپاس از همراهی شما

ریحانه

سلام خسته نباشید ببخشید برای شروع چقدسرمایه لازمه و چطورمیشه کارباهاش رویادگرفت

کارگزاری مفید

با سلام.
شما می‌توانید جهت بهره‌مندی از آموزش‌های متنوع در حوزه بازار سرمایه، در کلاس‌های آموزشی رایگان و آنلاین کارگزاری مفید شرکت نمایید. همچنین می‌توانید از ویدئوها و دوره‌های آموزشی موجود در سایت آموزشی کارگزاری مفید نیز بهره‌مند شوید و مقالات مربوطه را مطالعه کنید.
جهت شروع سرمایه گذاری بستگی دارد چه سهم یا صندوقی را جهت سرمایه گذاری انتخاب کنید. جهت پیگیری بیش‌تر از طریق شماره تماس 0218700، آدرس ایمیل 8700@emofid.com و یا چت آنلاین در سامانه‌های معاملاتی همه روزه و ۲۴ ساعت شبانه‌روز، با کارشناسان در ارتباط باشید.

محمد

گرافیت و امکانات منحصر بفرد در بین تموم کارگزاری ها

کارگزاری مفید

با سلام
از اینکه همراه ما هستید مفتخریم. با تشکر از حسن نظر شما

محمود توسلی

با عرض سلام و خسته نباشید ببخشید من تازه با اربیس آشنا شدم اگه ممکنه روش نصب رو برام توضیح بدید ممنون.

کارگزاری مفید

با سلام
در صورت تمایل به دسترسی به سامانه ایزی‌تریدر اربیس، از طریق شماره تماس 0218700، آدرس ایمیل 8700@emofid.com و همچنین چت آنلاین در سامانه‌های معاملاتی کارگزاری مفید، به صورت همه روزه و ۲۴ ساعت شبانه‌روز با کارشناسان مرکز خدمات مشتریان کارگزاری مفید در ارتباط باشید.

محمدعلی

الان تفاوتش با ایزی تریدر در چی بود؟

کارگزاری مفید

با سلام
تمامی کارگزاری‌ها جهت ارسال سفارشات به هسته ی معاملات به یک بستر نیاز دارند که اصطلاحا (OMS) نام دارد. «ایزی تریدر اربیس» به منظور راحتی کاربران از نظر ظاهر همانند به ایزی تریدر طراحی گردیده ولی امکانات فنی و ویژگی های جدیدی به آن اضافه شده است. لازم به ذکر است، با ثبت‌نام مشتریان جدید در کارگزاری مفید، به سامانه معاملاتی «ایزی‌تریدر اربیس» منتقل شده و همچنین درصورت تایید توافق‌نامه «درخواست انتقال به سامانه جدید (اربیس)» از طریق سامانه «ایزی‌تریدر»، دسترسی سامانه «ایزی‌تریدر اربیس» فعال می‌گردد. همچنین درصورت فعال‌سازی سامانه «ایزی‌تریدر اربیس» امکان تغییر آن وجود ندارد.

مهدی معینی فر

سلام ، در سامانه اربیس ، طرح حامی نیز فعال است یا خیر ؟

کارگزاری مفید

با سلام
در سامانه «ایزی‌تریدر اربیس»، از قسمت «پروفایل» گزینه «برداشت وجه» را انتخاب نموده و فعال یا غیرفعال بودن صندوق «حامی» خود را در بالای صفحه سمت چپ مشاهده کنید. در صورت فعال نبودن صندوق «حامی» از طریق شماره تماس 0218700، آدرس ایمیل 8700@emofid.com و همچنین چت آنلاین در سامانه‌های معاملاتی کارگزاری مفید، می‌توانید به‌صورت همه روزه و ۲۴ ساعت شبانه‌روز با کارشناسان مرکز خدمات مشتریان کارگزاری مفید در ارتباط باشید. جهت کسب اطلاعات بیش‌تر مقاله «معرفی جامع طرح حامی کارگزاری مفید» را مطالعه کنید.

امیر

لینک اپلیکیشن برای نصب؟

کارگزاری مفید

با سلام
جهت استفاده از سامانه معاملاتی «ایزی‌تریدر اربیس» می‌توانید از لینک زیر برای ورود استفاده فرمایید:
لینک ورود برای موبایل
(m.orbis.easytrader.ir)
لینک ورود برای دسکتاپ
(d.orbis.easytrader.ir)

امیر

سامانه وارد نمیشه میگه شما امکان استفاده از این پلتفرم معاملاتی را ندارید با پشتیبانی تماس بگیرید ؟مشگل کجاست

کارگزاری مفید

با سلام
از طریق شماره تماس 0218700 ، آدرس ایمیل 8700@emofid.com و همچنین چت آنلاین در سامانه‌های معاملاتی کارگزاری مفید، می‌توانید بصورت همه روزه و ۲۴ ساعت شبانه‌روز با کارشناسان مرکز خدمات مشتریان کارگزاری مفید در ارتباط باشید.

زینب ولی زاده

از وقتی وارد اربیس ‌شدم، از دارایی کل من کم شده، چطور میشه به ایزی تریدر سابق برگردم

کارگزاری مفید

با سلام
جهت بررسی دقیق‎‌تر از طریق شماره تماس 0218700 ، آدرس ایمیل 8700@emofid.com و همچنین چت آنلاین در سامانه‌های معاملاتی کارگزاری مفید، می‌توانید بصورت همه روزه و ۲۴ ساعت شبانه‌روز با کارشناسان مرکز خدمات مشتریان کارگزاری مفید در ارتباط باشید.

فرهنگ

با سلام
از طریق برنامه ایزی تریدر به حساب های سایر افراد دسترسی داشتم، اما حالا با نسخه جدید(اربیس) این امکان وجود ندارد.
چطور باید وارد سایر حساب ها شویم؟؟

کارگزاری مفید

با سلام
جهت خارج شدن از حساب کاربری در سامانه «ایزی‌تریدر اربیس»، می‌بایست از قسمت «پروفایل» گزینه «خروج» را انتخاب نموده و سپس برای وارد شدن نام کاربری و رمز عبور مورد نظر را وارد نمایید. لازم به ذکر است، ورود به سامانه مذکور تنها برای افرادی که دسترسی «ایزی‌تریدر اربیس» آن‌ها فعال باشد امکان‌پذیر است.

فرزان

سلام و وقت بخیر
علت اینکه بعضی اوقات در قسمت ایزی چارت تحلیلها ذخیره نمیشوند چیه و چه راه حلی پیشنهاد میکنید
با تشکر

کارگزاری مفید

با سلام
مشکل مورد نظر در خصوص ذخیره نشدن اطلاعات مربوط به تحلیل‌ها در سامانه «ایزی‌تریدر» در حال پیگیری می‌باشد. لازم به ذکر است، با مراجعه به سامانه‌های «آنلاین‌پلاس» و «ایزی‌تریدر اربیس» امکان ذخیره تحلیل‌ها مهیا می‌باشد.