آشنایی با ایزی‌تریدر نسخه اُربیس

ایزی تریدر اربیس
زمان مطالعه: 6 دقیقه
انتشار ۱۲ تیر ۱۴۰۲
تعداد بازدید: 135341
سطح مبتدی

ایزی‌تریدر نسخه اُربیس، جدیدترین نسخه سامانه معاملاتی ایزی‌تریدر کارگزاری مفید است که در دو نسخه موبایل و وب توسعه پیدا کرده است. با ایزی‌تریدر نسخه اُربیس می‌توانید با اطمینان از دسترسی مداوم، به آسانی و با سرعت بالا معامله کنید. 

فهرست مطالب

در صورت تمایل به استفاده از ایزی‌تریدر نسخه اُربیس، درخواست خود را از طریق دکمه زیر ثبت کنید.  توجه داشته باشید که پس از فراهم شدن دسترسی شما به ایزی‌تریدر نسخه اُربیس، امکان استفاده از سامانه‌های معاملاتی مفید آنلاین و ایزی‌تریدر برای شما وجود نخواهد داشت.

از طریق لینک‌های زیر نیز می‌توانید به ایزی‌تریدر نسخه اُربیس وارد شوید.

امکانات و ویژگی‌های ایزی‌تریدر نسخه اُربیس

سرعت بالا

بهبود و توسعه زیرساخت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری ایزی‌تریدر نسخه اُربیس موجب پایداری عملکردی بالای این سامانه شده است. علاوه بر این، این سامانه سرعت بالایی در اجرای دستورات دارد و کاربران می‌توانند به آسانی و با سرعت بالا معامله کنند.

طراحی کاربر پسند ایزی‌تریدر نسخه اُربیس

ایزی‌تریدر، محبوب‌ترین سامانه معاملاتی کارگزاری مفید است که رابط کاربری آن متناسب با نیاز کاربران طراحی شده و دائما بر اساس بازخوردها به‌روزرسانی می‌شود. بر همین اساس رابط کاربری ایزی‌تریدر نسخه اُربیس نیز مشابه ایزی‌تریدر طراحی شده است.

خرید و فروش آسان

خرید و فروش از طریق ایزی‌تریدر نسخه اُربیس بسیار ساده است. برای این کار کافی است پس از انتخاب نماد، گزینه خرید یا فروش را انتخاب کرده، تعداد و قیمت مورد نظر خود را تعیین کرده و سفارش خود را ارسال کنید.

خرید و فروش نماد در ایزی‌تریدر نسخه اُربیس موبایل

خرید و فروش نماد در ایزی تریدر نسخه اوربیس موبایل

خرید و فروش نماد در ایزی‌تریدر نسخه اُربیس وب

نمایش اطلاعات کامل هر نماد در ایزی‌تریدر نسخه اُربیس

در صفحه هر نماد در ایزی‌تریدر نسخه اُربیس تمامی اطلاعات معاملاتی آن نمایش داده می‌شود. از جمله این اطلاعات می‌توان به عمق بازار، تمامی مظنه‌های قیمت، خرید و فروش حقیقی و حقوقی، تعداد و حجم و ارزش معاملات، حجم مبنا، میانگین حجم ۳۰ و ۶۰ روزه و بازاری که نماد در آن معامله می‌شود، اشاره کرد. 

علاوه بر اطلاعات معاملاتی، مواردی همچون بازدهی یک‌ماه، سه‌ماهه و یکساله، سال مالی، سود هر سهم (EPS)، سود نقدی (DPS)، نسبت قیمت به درآمد (P/E) نماد و گروه نیز نمایش داده می‌شود.

نمایش تغییرات قیمتی هر نماد به صورت کندل

در سامانه معاملاتی ایزی‌تریدر نسخه اُربیس، تغییرات قیمتی نمادها در طول هر جلسه معاملاتی به شکل کَندِل (candle) نمایش داده می‌شود. این کار با هدف رصد بهتر تغییرات قیمتی در طول روز انجام می‌شود. برای آشنایی بیشتر، به مطلب «نمایش تغییرات قیمتی به صورت کندل در ایزی‌تریدر نسخه اُربیس» مراجعه کنید.

سرمایه گذاری در همه صندوق‌های مفید از طریق ایزی‌تریدر نسخه اُربیس

سبدگردان مفید مدیریت انواع صندوق‌های سرمایه گذاری شامل درآمد ثابت، مختلط، سهامی، اهرمی، شاخصی، تضمین اصل سرمایه و مبتنی بر سکه طلا را بر عهده دارد. برای آشنایی بیشتر با صندوق‌های مفید می‌توانید مطلب «صندوق‌های سرمایه‌گذاری کارگزاری مفید در یک نگاه» را مطالعه کنید.

سرمایه‌گذاری و خرید واحدهای صندوق‌های ETF (قابل معامله) مفید شامل اطلس، توان، عیار، آوند و آرام از طریق سامانه معاملاتی همه کارگزاری‌ها امکان‌پذیر است. سرمایه‌گذاری در صندوق‌های صدور و ابطالی مفید نیز از طریق سایت هر صندوق، مفید اپ و بخش سرمایه‌گذاری در ایزی‌تریدر نسخه اُربیس امکان‌پذیر است.

بدین ترتیب در ایزی‌تریدر نسخه اُربیس امکان سرمایه‌گذاری آسان در همه صندوق‌های قابل معامله و صدور و ابطالی مفید فراهم شده‌است.

بخش سرمایه گذاری در ایزی تریدر نسخه اُربیس موبایل

بخش سرمایه گذاری در ایزی تریدر نسخه اُربیس وب

بخش سرمایه گذاری در ایزی تریدر نسخه اوربیس دسکتاپ

امکان ثبت هشدار شرطی و یادداشت برای هر نماد

با ثبت هشدار شرطی در ایزی‌تریدر نسخه اُربیس می‌توانید شرایط مورد نظر خود برای نماد دلخواه را تعیین کنید تا به محض برقراری آن، هشدار دریافت کنید. علاوه بر این با ثبت یادداشت نیز می‌توانید توضیحات مورد نظر خود برای یک نماد را ثبت کرده و به راحتی به آن دسترسی داشته باشید.

ایزی‌فیلتر

ایزی‌فیلتر ابزاری برای فیلتر کردن بازار و یافتن نمادهای مورد نظر است. کار با ایزی‌فیلتر و ساخت فیلترهای جدید به دانش برنامه‌نویسی نیازی نداشته و بسیار ساده است. استفاده از فیلترهای پیش‌فرض، فیلتر کردن بازار با توجه به فیلترهای متنوع تکنیکال و بنیادی و ذخیره سازی فیلترهای شخصی، از جمله ویژگی‌های ایزی‌فیلتر است. ایزی‌فیلتر در نسخه وب ایزی تریدر نسخه اُربیس در دسترس قرار دارد. 

ایزی‌فیلتر در ایزی‌تریدر نسخه اُربیس وب

ایزی فیلتر در ایزی تریدر نسخه اوربیس دسکتاپ

ایزی‌چارت

ایزی‌چارت، ابزاری برای تحلیل تکنیکال حرفه‌ای نمادهاست. کار با این ابزار بسیار ساده است و در عین حال، امکانات فراوانی دارد که می‌تواند پاسخگوی بسیاری از نیازهای تحلیل‌گران حرفه‌ای باشد. نمایش نمودارهای قیمتی تعدیل شده و تعدیل نشده، ۷ نوع نمودار و ۸۰ نوع اندیکاتور، از جمله امکانات ایزی چارت است.

ایزی‌چارت در ایزی‌تریدر‌نسخه اُربیس موبایل

ایزی‌چارت در ایزی‌تریدر نسخه اُربیس وب

ایزی چارت در ایزی تریدر نسخه اوربیس دسکتاپ

نقشه بازار در ایزی‌تریدر نسخه اُربیس

نقشه بازار به شما کمک می‌کند تا در یک نگاه وضعیت سبز یا قرمز بازار را تشخیص دهید. نقشه بازار ایزی‌تریدر نسخه اُربیس در سه حالت درختی، حبابی و پراکندگی، نمای کلی بازار را نشان می‌دهد. 

نقشه بازار در ایزی‌تریدر نسخه اُربیس موبایل

نقشه بازار درختی در ایزی‌تریدر نسخه اُربیس وب

نقشه بازار درختی در ایزی تریدر نسخه اوربیس دسکتاپ

نقشه بازار پراکندگی در ایزی‌تریدر نسخه اُربیس وب

نقشه بازار پراکندگی در ایزی تریدر نسخه اوربیس دسکتاپ

نقشه بازار حبابی در ایزی‌تریدر نسخه اُربیس وب

نقشه بازار حبابی در ایزی تریدر نسخه اوربیس دسکتاپ

مفید‌کارت

از طرح حامی، سود روزشمار دریافت کنید و با مفید‌کارت، کارت بانکی متصل به حساب کارگزاری و عضو شبکه شتاب، در صورت نیاز موجودی حامی خود را در هر لحظه‌ از شبانه‌روز و ۷ روز هفته برداشت کنید.

مفید‌کا‌رت، یک کارت بانکی عضو شبکه شتاب و مخصوص مشتریان کارگزاری مفید است که نقل و انتقالات مالی بین کارگزاری مفید و مشتریان را ساده‌تر می‌کند. با مفید کارت می‌توانید به صورت آنی تا سقف ۵۰ میلیون تومان از موجودی قابل برداشت خود در کارگزاری مفید را برداشت کنید.

 امکان دریافت و استفاده از مفید‌کارت در سامانه ایزی‌تریدر نسخه اُربیس نیز فراهم شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید مطلب «مفید‌کارت در ایزی‌تریدر نسخه اُربیس» را مطالعه کنید.

مفید‌کارت در ایزی‌تریدر نسخه اُربیس موبایل

مفید‌کارت در ایزی‌تریدر نسخه اُربیس وب

بیشتر بخوانید:‌ صندوق بخشی چیست؟

سوالات متداول

ایزی‌تریدر نسخه اربیس چیست؟

ایزی‌تریدر نسخه اُربیس، جدیدترین نسخه سامانه معاملاتی ایزی‌تریدر کارگزاری مفید است که در دو نسخه موبایل و وب توسعه پیدا کرده است. با ایزی‌تریدر نسخه اُربیس می‌توانید با اطمینان از دسترسی مداوم، به آسانی و با سرعت بالا معامله کنید. 

مفید‌کارت چیست؟

مفید‌کا‌رت، یک کارت بانکی عضو شبکه شتاب و مخصوص مشتریان کارگزاری مفید است که نقل و انتقالات مالی بین کارگزاری مفید و مشتریان را ساده‌تر می‌کند. با مفید‌کارت می‌توانید به صورت آنی تا سقف ۵۰ میلیون تومان از موجودی قابل برداشت خود در کارگزاری مفید را برداشت کنید.

Reza Aliasgari کارشناس بازار سرمایه
guest
302 دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین پر بحث ترین
Inline Feedbacks
View all comments
محمد

سامانه ترید اربیس مفید فوق العاده محشر هست.با استفاده از این سامانه دیگه نیازی در ساعات معاملاتی از سامانه معاملاتی خود خارج بشین و برای دیدین نقشه بازار و فیلترها و ….به سایت های گوناگون مراجعه کنید

کارگزاری مفید

با سلام
رضایت شما مایه افتخار ماست. سپاس از همراهی شما

ریحانه

سلام خسته نباشید ببخشید برای شروع چقدسرمایه لازمه و چطورمیشه کارباهاش رویادگرفت

کارگزاری مفید

با سلام
شما می‌توانید جهت بهره‌مندی از آموزش‌های متنوع در حوزه بازار سرمایه، در کلاس‌های آموزشی رایگان و آنلاین کارگزاری مفید شرکت نمایید. همچنین می‌توانید از ویدئوها و دوره‌های آموزشی موجود در سایت آموزشی کارگزاری مفید نیز بهره‌مند شوید و مقالات مربوطه را مطالعه کنید.
حداقل مبلغ جهت شروع سرمایه‌گذاری بستگی به سهم یا صندوق مدنظر برای خرید دارد. حداقل مبلغ برای خرید سهام در بازار بورس، 500 هزار تومان و حداقل مبلغ خرید نمادهای بازار فرابورس 5 میلیون تومان است. همچنین حداقل مبلغ خرید صندوق‌های قابل معامله، 100 هزار تومان است.

صمدی

سلام آیا ویدئوها در روی سایت جامع هستن؟

کارگزاری مفید

سلام
امکان مشاهده ویدئوهای آموزشی از بخش دوره‌ها در سایت جامع آموزش وجود دارد.
لازم به ذکر است، در صورتی که کلاس دیگری مدنظرتون هست، می‌توانید از بخش تقویم آموزشی برنامه کلاس‌ها را بررسی نمایید.

محمد

گرافیت و امکانات منحصر بفرد در بین تموم کارگزاری ها

کارگزاری مفید

با سلام
از اینکه همراه ما هستید مفتخریم. با تشکر از حسن نظر شما

محمود توسلی

با عرض سلام و خسته نباشید ببخشید من تازه با اربیس آشنا شدم اگه ممکنه روش نصب رو برام توضیح بدید ممنون.

کارگزاری مفید

با سلام
در صورت تمایل به انتقال به نسخه جدید سامانه ایزی‌تریدر (اربیس)، وارد سامانه «ایزی‌تریدر» شده و در بخش «توافق‌نامه‌ها»، توافق‌نامه «درخواست انتقال به سامانه معاملاتی جدید (اربیس)» را تایید نمایید. پس از تایید توافق‌نامه مذکور، دسترسی شما طی دو روز کاری ایجاد خواهد شد.

محمدعلی

الان تفاوتش با ایزی تریدر در چی بود؟

کارگزاری مفید

با سلام
تمامی کارگزاری‌ها جهت ارسال سفارشات به هسته ی معاملات به یک بستر نیاز دارند که اصطلاحا (OMS) نام دارد. OMS سامانه ایزی‌تریدر اربیس، اختصاصی و متعلق یه کارگزاری مفید است. «ایزی تریدر اربیس» به منظور راحتی کاربران از نظر ظاهر همانند به ایزی تریدر طراحی گردیده ولی امکانات فنی و ویژگی های جدیدی به آن اضافه شده است. لازم به ذکر است، با ثبت‌نام مشتریان جدید در کارگزاری مفید، به سامانه معاملاتی «ایزی‌تریدر اربیس» منتقل شده و همچنین درصورت تایید توافق‌نامه «درخواست انتقال به سامانه جدید (اربیس)» از طریق سامانه «ایزی‌تریدر»، دسترسی سامانه «ایزی‌تریدر اربیس» فعال می‌گردد.

مهدی معینی فر

سلام ، در سامانه اربیس ، طرح حامی نیز فعال است یا خیر ؟

کارگزاری مفید

با سلام
امکان بهره‌مندی از طرح حامی در سامانه ایزی‌تریدر تریدر اربیس نیز مهیاست. برای بررسی وضعیت طرح حامی در سامانه «ایزی‌تریدر اربیس»، از قسمت «پروفایل» گزینه «برداشت وجه» را انتخاب نموده و فعال یا غیرفعال بودن صندوق «حامی» خود را در بالای صفحه سمت چپ مشاهده کنید. همچنین می‌توانید این مورد را از بخش توافق‌نامه‌ها بررسی نمایید.
در صورت فعال نبودن طرح حامی،جهت بررسی بیشتر از طریق راه‌های ارتباطی زیر همه روزه و ۲۴ ساعت شبانه‌روز با کارشناسان در ارتباط باشید:
شماره تماس ۰۲۱۸۷۰۰ و چت آنلاین کارگزاری مفید در سامانه‌های معاملاتی و email: 8700@emofid.com

امیر

لینک اپلیکیشن برای نصب؟

کارگزاری مفید

با سلام
جهت استفاده از سامانه معاملاتی «ایزی‌تریدر اربیس» می‌توانید از لینک زیر برای ورود استفاده فرمایید:
لینک ورود برای موبایل
(m.orbis.easytrader.ir)
لینک ورود برای دسکتاپ
(d.orbis.easytrader.ir)
همچنین امکان نصب این سامانه روی تلفن همراه هوشمند از طریق کافه‌بازار، مایکت و گوگل پلی مهیاست.

امیر

سامانه وارد نمیشه میگه شما امکان استفاده از این پلتفرم معاملاتی را ندارید با پشتیبانی تماس بگیرید ؟مشگل کجاست

کارگزاری مفید

با سلام
جهت بررسی بیشتر از طریق راه‌های ارتباطی زیر همه روزه و ۲۴ ساعت شبانه‌روز با کارشناسان در ارتباط باشید:
شماره تماس ۰۲۱۸۷۰۰ و چت آنلاین کارگزاری مفید در سامانه‌های معاملاتی و email: 8700@emofid.com

زینب ولی زاده

از وقتی وارد اربیس ‌شدم، از دارایی کل من کم شده، چطور میشه به ایزی تریدر سابق برگردم

کارگزاری مفید

با سلام
جهت بررسی بیشتر از طریق راه‌های ارتباطی زیر همه روزه و ۲۴ ساعت شبانه‌روز با کارشناسان در ارتباط باشید:
شماره تماس ۰۲۱۸۷۰۰ و چت آنلاین کارگزاری مفید در سامانه‌های معاملاتی و email: 8700@emofid.com

فرهنگ

با سلام
از طریق برنامه ایزی تریدر به حساب های سایر افراد دسترسی داشتم، اما حالا با نسخه جدید(اربیس) این امکان وجود ندارد.
چطور باید وارد سایر حساب ها شویم؟؟

کارگزاری مفید

با سلام
جهت خارج شدن از حساب کاربری در سامانه «ایزی‌تریدر اربیس»، می‌بایست از قسمت «پروفایل» گزینه «خروج» را انتخاب نموده و سپس برای وارد شدن نام کاربری و رمز عبور مورد نظر را وارد نمایید. لازم به ذکر است، ورود به سامانه مذکور تنها برای افرادی که دسترسی «ایزی‌تریدر اربیس» آن‌ها فعال باشد امکان‌پذیر است.

فرزان

سلام و وقت بخیر
علت اینکه بعضی اوقات در قسمت ایزی چارت تحلیلها ذخیره نمیشوند چیه و چه راه حلی پیشنهاد میکنید
با تشکر

کارگزاری مفید

با سلام
در حال حاضر امکان ذخیره تحلیل‌ها در بخش ایزی‌چارت سامانه «ایزی‌تریدر اربیس» وجود دارد. در صورت هرگونه مشکل، جهت بررسی بیشتر از طریق راه‌های ارتباطی زیر همه روزه و ۲۴ ساعت شبانه‌روز با کارشناسان در ارتباط باشید:
شماره تماس ۰۲۱۸۷۰۰ و چت آنلاین کارگزاری مفید در سامانه‌های معاملاتی و email: 8700@emofid.com