مفید کارت در ایزی تریدر نسخه جدید (اربیس)

کاور دریافت مفید کارت از طریق اربیس
زمان مطالعه: 6 دقیقه
انتشار ۱۳ آبان ۱۴۰۲
تعداد بازدید: 165414
سطح مبتدی

دسترسی سریع‌تر به مطالب:

مفید کارت چیست؟

مفید کا‌رت، یک کارت بانکی عضو شبکه شتاب و مخصوص مشتریان کارگزاری مفید است که نقل و انتقالات مالی بین کارگزاری مفید و مشتریان را ساده‌تر می‌کند. ‌مفید کارت همه قابلیت‌های یک کارت بانکی مثل کارت به کارت، خرید اینترنتی، پرداخت قبوض و … را داراست. اگر تمایل به دریافت مفید کارت دارید، هم می‌توانید از طریق مفید اپ برای دریافت آن اقدام و هم از طریق سامانه معاملاتی ایزی تریدر یا ایزی تریدر نسخه جدید (اربیس) درخواست خود را ثبت کنید. 

ایزی تریدر نسخه جدید (اربیس)، به منظور راحتی کاربران ظاهری شبیه به ایزی تریدر نسخه قبلی دارد ولی امکانات فنی و ویژگی‌های جدیدی به آن اضافه شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله «آشنایی با ایزی تریدر نسخه جدید (اربیس)» را مطالعه کنید.

در ادامه با مراحل دریافت و استفاده از مفید کارت‌ در ایزی تریدر نسخه جدید (اربیس) آشنا می‌شوید. توجه داشته باشید که تمامی مراحل در ایزی تریدر و ایزی تریدر نسخه جدید (اربیس) یکسان است.

بیشتر بخوانید: مفید کارت و طرح حامی

مراحل ثبت درخواست

ابتدا وارد حساب کاربری خود در ایزی تریدر نسخه جدید (اربیس) شوید. سپس بر روی منوی «سایر» کلیک و از بین گزینه‌های موجود، «مفید کارت» را انتخاب کنید.

ورود به منو مفید کارت در نسخه موبایل

با انتخاب گزینه «درخواست صدور مفید کارت» وارد مراحل مربوط به ثبت‌نام خواهید شد. در اولین قدم، قرارداد و قوانین مرتبط با مفید کارت را مشاهده خواهید کرد. پس از مطالعه قرارداد و فعال کردن تیک «تمامی بند‌های قرارداد و مفاد آن را مطالعه نموده و می‌پذیرم»، کافی است تا گزینه تایید و ادامه را انتخاب کنید تا به مرحله بعد هدایت شوید.

در خواست صدور و مطالعه قوانین

در گام بعدی باید اطلاعات مورد نیاز را در فرم‌ به نمایش درآمده وارد کنید. پس از تکمیل اطلاعات، یک کد تایید به شماره همراهی که در سامانه ثبت کرده‌اید، ارسال خواهد شد. وارد کردن کد به منزله تایید اطلاعات بوده و پس از آن به مرحله بعدی صدور مفید کارت هدایت خواهید شد.

تکمیل اطلاعات کاربری

به منظور ایجاد دسترسی لازم برای برداشت از حساب مفید کارت، نیاز است تا اجازه این کار از جانب شما صادر گردد. برای این کار کافی است کدی را که مجددا برای شما پیامک می‌شود، در کادر مربوط به مفید کارت در ایزی تریدر اربیس (عکس زیر) وارد کنید.

اعطای مجوز دسترسی

سپس در مرحله بعدی باید هزینه‌های مربوط به صدور و ارسال کارت را بپردازید. در نظر داشته باشید که در حال حاضر صدور و ارسال مفید کارت به صورت کاملا رایگان انجام می‌شود.

تکمیل ثبت‌نام برای مفید کارت در ایزی تریدر نسخه جدید

در نهایت درخواست شما ثبت و پس از تکمیل ثبت‌نام، فرآیند صدور مفید کا‌رت برای شما آغاز می‌شود. حداکثر تا دو هفته پس از صدور، مفید کارت به آدرس پستی شما تحویل داده خواهد شد.

مرحله پایانی دریافت مفید کارت در اربیس

فعال سازی مفید کارت در ایزی تریدر نسخه جدید (اربیس)

پس از دریافت مفید کا‌رت، به راحتی و از طریق سامانه ایزی تریدر نسخه جدید (اربیس) می‌توانید کارت خود را فعال کنید. برای این امر کافی است اقدامات زیر را انجام دهید:

۱- به حساب کاربری خود در ایزی تریدر نسخه جدید (اربیس) وارد شوید.

۲- به بخش مفید کارت مراجعه کرده و گزینه «فعال سازی کارت» را انتخاب کنید.

۳- شماره کارت خود را وارد کرده و گزینه «تایید و ادامه» را انتخاب کنید.

۴- کد فعال سازی را که از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود، در کادر مربوطه وارد کرده و گزینه «فعال سازی» را انتخاب کنید.

پس از فعال سازی مفید کارت،‌ رمز اول چهار رقمی برای شما پیامک خواهد شد و همچنین رمز دوم پویا نیز به صورت خودکار فعال می‌شود. با فعال سازی کارت، امکان انتقال لحظه‌ای موجودی قابل برداشت از حساب کارگزاری به مفید کا‌رت تا سقف روزانه ۲۰۰ میلیون تومان و بالعکس تا سقف 100 میلیون تومان برای شما فراهم خواهد بود.

امکانات بخش مفید کارت

پس از فعال‌سازی مفید کارت، با ورود به این بخش از طریق سامانه ایزی تریدر نسخه جدید (اربیس)، اطلاعات مربوط به کارت شما به نمایش درمی‌آید. در این صفحه می‌توانید موجودی، شماره کارت و شماره شبای خود را مشاهده کنید. همچنین علاوه بر انتقال وجه از حساب کارگزاری به مفید کارت یا بالعکس، این امکان را دارید که استعلام گردش حساب، تغییر رمز اول و درخواست کارت المثنی را نیز از طریق ایزی تریدر نسخه جدید (اربیس) انجام دهید.

بخش مفید کارت در ایزی تریدر نسخه جدید (اربیس)

انتقال وجه

برای این کار، ابتدا حساب مقصد و مبدا را مشخص کنید. با کلیک بر روی گزینه «تغییر مبدا»، می‌توانید تعیین کنید که قصد انتقال وجه مورد نظرتان را از حساب کارگزاری به مفید کارت دارید یا بالعکس. سپس مبلغ مدنظر را وارد و در نهایت گزینه «انتقال وجه» را انتخاب کنید.

انتقال وجه از قدرت خرید به مفید کارت یا برعکس

مشاهده گردش حساب

یکی دیگر از قابلیت‌های کاربردی در بخش مفید کارت ایزی تریدر نسخه جدید (اربیس)، مشاهده فهرست ۱۰ گردش حساب آخر مفید کارت است. در این بخش می‌توانید مبلغ و نوع تراکنش‌های خود را بررسی کنید. همچنین با کلیک بر روی فلش کنار هر تراکنش (مطابق تصویر زیر)، می‌توانید جزئیات آن تراکنش را مشاهده کنید.

مشاهده گردش حساب

مدیریت کارت

اگر به هر دلیلی رمز اول کارت خود را فراموش کردید یا درخواست صدور کارت المثنی داشتید، با انتخاب منوی «مدیریت کارت»، می‌توانید اقدامات لازم در رابطه با بازیابی رمز یا دریافت مجدد کارت را انجام دهید. مطابق تصویر زیر، برای بازیابی رمز خود، ابتدا بر روی گزینه «بازیابی رمز اول» کلیک کنید و در نهایت درخواست خود را تایید کنید. در این وضعیت، رمز فعلی شما غیرفعال و رمز جدید به شماره شما پیامک می‌شود.

بازیابی رمز اول از طریق ایزی تریدر اربیس

همچنین اگر کارت شما مفقود یا منقضی شده است، نیاز است که گزینه «درخواست کارت المثنی» را در منوی مدیریت کارت انتخاب کنید. در پنجره جدید، ابتدا علت درخواست خود را انتخاب و بر روی گزینه «ادامه درخواست» کلیک کنید تا مراحل نهایی مربوط به صدور کارت المثنی را تکمیل کنید.

درخواست کارت المثنی

سوالات متداول

مفیدکارت چیست؟

مفید کا‌رت، یک کارت بانکی عضو شبکه شتاب و مخصوص مشتریان کارگزاری مفید است که نقل و انتقالات مالی بین کارگزاری مفید و مشتریان را ساده‌تر می‌کند. با مفید کارت می‌توانید به صورت آنی تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان در روز از مانده قابل برداشت خود در کارگزاری مفید، درخواست وجه داشته باشید.

آیا امکان دریافت مفید کارت از طریق ایزی تریدر نسخه جدید (اربیس) وجود دارد؟

بله امکان درخواست و دریافت مفید کارت از طریق ایزی تریدر نسخه جدید (اربیس) برای کاربران این سامانه فراهم شده است.

هزینه صدور و ارسال مفید کارت از طریق ایزی تریدر نسخه جدید (اربیس) چقدر است؟

صدور و ارسال مفید کارت در کارگزاری مفید در حال حاضر کاملا رایگان است.

آیا تنها روش دریافت مفید کارت ثبت درخواست در ایزی تریدر نسخه جدید (اربیس) است؟

در صورت تمایل به دریافت مفید کارت، هم می‌توانید از طریق مفید اپ برای دریافت آن اقدام کنید و هم از طریق سامانه معاملاتی ایزی تریدر نسخه جدید (اربیس) درخواست خود را ثبت کنید.

Alireza Gitinavard کارشناس بازار سرمایه
guest
1.6K دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین پر بحث ترین
Inline Feedbacks
View all comments
علی قزلباش علی کردی

عالی ‘ واقعا دمتون گرم ‘ یه موقعی پول لازمت شد دیگه بصورت آنی برداشت کن و نمیخواد منتظر روز کاری بعد باشید’ خصوصا آخر هفته و روزهای تعطیل کارمون راحت میشه و دغدغه نداریم ‘ خیلی ممنونیم از مدیریت مفید ‘ سپاسگذاریم

کارگزاری مفید

با سلام
همراهی شما مایه دلگرمی ماست. در مسیر پیشرفت همراه ما باشید.

محمد

با سلام
ببخشید برای ثبت درخواست صدور مجدد کارت چه اقدامی باید انجام بشه؟

کارگزاری مفید

باسلام
از قسمت تنظیمات مفید کارت در «اپ مفید» با انتخاب گزینه «صدور کارت المثنی» می‌توانید کارت جدید دریافت کنید.
جهت دانلود و استفاده از اپ مفید به آدرس زیر مراجعه کنید.
http://mfid.ir/appdown

منصور هوشیانی

با سلام و خسته نباشید.سوالی داشتم آیا میتوانیم برای این کارت رمز دوم هم داشته باشیم؟

کارگزاری مفید

پس از فعال‌سازی «مفید کارت» در اپلیکیشن «مفید»، رمز اول مفید کارت از طریق پیامک به شماره همراه ثبت‌شده در سامانه‌های کارگزاری مفید ارسال خواهد شد. همچنین رمز دوم (پویا) نیز به‌صورت پیش‌فرض فعال می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیش‌تر مقاله «مدیریت و استفاده از مفید کارت» را مطالعه نمایید.

میلاد

رمز دوم پویا فعال میباشد

سیاوش

خیر متاسفانه بدین شکل نیست. من چهارشنبه سهامم رو فروختم و امروز جمعه هنوز امکان انتقال این پول به مفید کارت نیست.

کارگزاری مفید

با سلام.
اگر سهم فروخته باشید و تمایل داشته باشید مبلغ حاصل از فروش را به مفید کارت منتقل نمایید باید تسویه سهام را هم مد نظر بگیرید. انتقال مبلغ به مفید کارت زمانی که سهمی فروخته باشید زمان‌بر است و متناسب با تسویه سهم شما انجام می‌شود.
در موارد دیگر اگر مانده ای از قبل داشته باشید می‌توانید آنی آن را به مفید کارت منتقل نمایید.
جهت کسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانید مقاله‌ی تسویه معاملات چگونه انجام می‌شود؟ را مطالعه نمایید.

سیما ابوابی

انتقال مبلغ به مفید کارت زمانی که سهامی را فروخته باشیم چقدر زمانبر هست؟

کارگزاری مفید

باسلام
طبق قوانین سازمان بورس، وجه حاصل از معامله را نمی‌توان قبل از تسویه آن دریافت کرد. زمان تسویه وجوه معاملات متناسب با نوع ورقه بهادار دو روز کاری (T+2) و یک روز کاری (T+1) (شنبه تا چهارشنبه به جز ایام تعطیلات رسمی) تعیین شده است. لذا در صورت فروش سهام، امکان انتقال مبلغ حاصل از فروش سهم به مفید کارت را تا زمان طی شدن بازه زمانی تسویه معاملات سهام که دور روز کاری است، نخواهید داشت. همچنین امکان انتقال وجه از کارگزاری به مفید کارت، برای مبلغی که در بخش «موجودی قابل برداشت» در قسمت «مفید کارت» اپلیکیشن مفید ثبت شده است، به صورت آنی وجود دارد. «موجودی قابل برداشت» با مبلغ موجود در قدرت خرید شما متفاوت است و درصورت داشتن تقاضای‌وجه، سفارش‌باز و مبلغ اعتبار، در موجودی قابل برداشت نمایش داده نمی‌شود. جهت کسب اطلاعات بیش‌تر مقاله‌ «تسویه معاملات چگونه انجام می‌شود؟» را مطالعه نمایید.

پویا صیدی

من امروز صبح سهام فروختم و الان توی حسابمه و قدرت خرید دارم ولی چرا نمیشه آنی برداشت کنم بزنم تو مفید کارت؟

کارگزاری مفید

با سلام.
در صورتی که سهمی را فروخته باشید انتقال وجه از قدرت خرید به مفید کارت متناسب با زمان تسویه معامله شما انجام خواهد شد. پس از گذشت زمان تسویه سهم، می توانید مبلغ را به صورت آنی به مفید کارت خود منتقل نمایید. به صورت کلی اگر مانده ای از قبل داشته باشید می توانید آنی آن را به مفید کارت منتقل نمایید اگر هم حاصل از فروش سهم باشد زمان‌بر بوده و متناسب با تسویه سهم شما انجام می‌شود. جهت کسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانید مقاله تسویه معاملات چگونه انجام می‌شود؟ را مطالعه نمایید.

شهرام

با سلام . پس با این حساب مفید کارت هم مثل بقیه کارت های بانکی که معرفی کردیم عمل میکنه یعنی اینکه همچین آنی هم نیست ، یعنی امروز سهام فروخته باشی دو روز کاری بعد میتونی مبلغ حاصل از فروش سهامت را دریافت کنی ..

کارگزاری مفید

باسلام
اگر مانده از قبل در قدرت خرید باشد همان لحظه به صورت آنی میتوانید منتقل کنید اگر فروش سهم بوده دو روز کاری بعد میتوانید منتقل کنید اگر فروش صندوق یا کالا و گواهی بوده که تسویه یه روزه دارد یک روز کاری بعد از قدرت خرید به مفید کارت میتوانید منتقل کنید. برای مبالغی که از قبل در مانده یا قدرت خرید دارید برای برداشت وجه قبل از ساعت 14 میتوانید برای فردای روز کاری ثبت کنید همان لحظه و آنی مانند مفید کارت قابل انتقال و استفاده نیست.

عرفان

میگم سود مجامع هم واریز میشه داخلش یا نه؟

کارگزاری مفید

با سلام.
سود مجامع به شماره حساب ثبت شده در سجام واریز می‌شود. در صورتی که مفید کارت را به عنوان شماره حساب سجام معرفی کرده‌اید سود مجامع به مفید کارت واریز خواهد شد.

مهدیه

سلام میشه شما ه ثبت شده در سجام را به مفید کارت تغییر داد؟

کارگزاری مفید

با سلام
امکان ثبت اطلاعات حساب مفید کارت در سامانه سجام وجود دارد.
برای بررسی شماره حساب و شماره شبا لطفا به سامانه ویپاد بخش حساب دیجیتال مراجعه نمائید.

امین

من قدرت خریدم ۵ میلیونه و دو روزه میخوام برداشت بزنم و به مفید کارتم انتقال بدم،اصلا اجازه برداشت نمیده و میزنه موجودی قابل برداشت صفر.کلا مفید کارت رو فقط بخاطر همین یه مورد گرفتم که اونم انجام نمیشه

کارگزاری مفید

با سلام
در صورتی که مبلغ موجود در قدرت خرید حاصل از فروش سهم باشد، با توجه به تسویه سهم امکان انتقال به مفید کارت را دارید. اگر تسویه معاملات دو روز کاری باشد، امکان انتقال وجه دو روز کاری بعد و در صورتی که تسویه معاملات یک روز کاری باشد، امکان انتقال سهم یک روز کاری وجود دارد.
با توجه به اینکه موضوع مد نظر نیاز به بررسی دقیق‌تر و دریافت اطلاعات از شما را دارد، خواهشمند است جهت بررسی بیشتر از طریق راه‌های ارتباطی زیر همه روزه و ۲۴ ساعت شبانه‌روز با کارشناسان در ارتباط باشید:
📞شماره تماس ۰۲۱۸۷۰۰
📲چت آنلاین کارگزاری مفید در سامانه‌های معاملاتی
📩email: 8700@emofid.com

نوید جمالی

باسلام
اطلاعات کمی نا کافی هست.
مثل کارت بانکی می شود استفاده کرد؟ امکان خرید با کارت وجود دارد؟
انتقال وجه بین بانکی از طریق خودپرداز و یا اینترنت بانک و نرم افزار اربیس وجود دارد؟
اگه این امکانات وجود داشته باشه و یا امکانش فراهم بشه خیلی خوبه
این جوری یه حساب سپرده کوتاه مدت جاری داریم(حسابی که سودش ماه شمار هست) که هم سود حساب رو داریم هم مثل بقیه کارت های بانکی میشه خرید،انتقال،واریز وجه و خدمات دیگر بانکی رو انجام داد
و موردی که برای کارگزاری مفید می تونه خیلی حائز اهمیت باشه این هست که:خیلی ها می تونن پول های در حساب بانکی که سودی بهش تعلق نمی گیره رو به حساب مفید انتقال بدن.
یک سوال دیگه در صورتی که کارت مفید بگیریم، به این کارت مالیات میخوره یا نه؟

کارگزاری مفید

با سلام
مفید کارت یک کارت فیزیکی و همانند سایر کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب می‌باشد. امکان خرید اینترنتی، کارت به کارت، دریافت وجه از خودپرداز، خرید از پایانه‌های فروشگاهی، خرید از درگاه‌های پرداخت آنلاین و …از طریق مفید کارت فراهم است. امکان انتقال وجه میان موجودی مفید کارت و سایر کارت‌های بانکی از طریق اپلیکیشن مفید و سامانه ایزی‌تریدر اربیس مهیا نمی‌باشد و جهت انجام این فرآیند می‌بایست از برنامه‌های (اپلیکیشن) ‌مخصوص تراکنش‌های بانکی، همراه‌بانک پاسارگاد و یا دستگاه‌های عابربانک استفاده نمایید.
همچنین با توجه به دیجیتالی بودن حساب مفید کارت، به مانده حساب شما در مفید کارت سودی تعلق نمی‌گیرد، اما از آن‌جا که شما با در اختیار داشتن مفید کارت دغدغه‌ای بابت برداشت آنی وجه ندارید، می‌توانید وجوه راکد خود را نزد کارگزاری مفید نگه داشته و با مشارکت در طرح حامی، سود مداوم و روزشمار کسب کنید. در صورت لزوم می‌توانید موجودی حساب حامی را در هر لحظه از ۲۴ ساعت شبانه‌روز و هفت روز هفته (حتی روزهای تعطیل) به مفید کارت منتقل کنید.
لازم به ذکر است، با توجه به اینکه موجودی مفید کارت در حساب بانکی قرار می‌گیرد، مشمول مالیات نخواهد شد.

Last edited 1 سال قبل by کارگزاری مفید
هادی پارسامفرد

خداییش کارقشنگی انجام دادین خیلی راحت شدم برای برداشت وجه من همیشه میترسیدم کل موجودیمو تو کارگزاری بزارم برداشتش زمان میبرد میبینی ادم به مشکل میخوره پول لازم میشه اینجوری خیالم خیلی راحت شد ازتون ممنونم

کارگزاری مفید

با سلام
همراهی شما سبب دلگرمی ماست. با تشکر از نظر ارزشمندتان

سعید

رمز مفید کارت چی هست

کارگزاری مفید

با سلام.
در صورت دسترسی به سامانه ایزی تریدر نسخه جدید (اربیس) و یا مفید‌اپ می‌توانید برای بازیابی رمز، از اپلیکیشن مفید استفاده کنید. پس از ورود به اپلیکیشن در قسمت بالای صفحه، نوار ابزار را به صورت افقی به سمت چپ بکشید و سپس در قسمت «مفیدکارت» گزینه «تنظیمات مفیدکارت» را انتخاب کرده و اقدام به بازیابی رمز اول کنید. در غیر اینصورت جهت بررسی بیشتر از طریق راه‌های ارتباطی زیر همه روزه و ۲۴ ساعت شبانه‌روز با کارشناسان در ارتباط باشید:
📞شماره تماس ۰۲۱۸۷۰۰
📲چت آنلاین کارگزاری مفید در سامانه‌های معاملاتی
📩email: 8700@emofid.com

سعید

سلام من الان در مفید کارت پول دارم ولی نمیشه کارت به کارت کرد مشکلش چیه

کارگزاری مفید

با سلام
با توجه به اینکه موضوع مد نظر نیاز به بررسی دقیق‌تر و دریافت اطلاعات از شما را دارد،خواهشمند است جهت بررسی بیشتر از طریق راه‌های ارتباطی زیر همه روزه و ۲۴ ساعت شبانه‌روز با کارشناسان در ارتباط باشید:
📞شماره تماس ۰۲۱۸۷۰۰
📲چت آنلاین کارگزاری مفید در سامانه‌های معاملاتی
📩email: 8700@emofid.com

موسی

سلام چجوری در طرح حامی شرکت کنیم؟! و درصد سودش چقدره؟!

کارگزاری مفید

وقت بخیر، اگر قرارداد حامی اگر تایید شده باشد برای شما فعال است جهت بررسی بیشتر به کارشناسان ما در بخش پشتیبانی آنلاین پیام دهید. سود حامی فقط به مبلغ موجود در قدرت خرید به صورت روزشمار تعلق خواهد گرفت و در اولین روز کاری ماه بعد به قدرت خرید اضافه خواهد شد. برای آگاهی از بازدهی دقیق صندوق سرمایه‌گذاری حامی در بازه‌های زمانی متفاوت می‌توانید به سایت صندوق حامی مراجعه کرده و از تب «گزارش‌های صندوق» گزینه «بازده دوره‌ای صندوق» را انتخاب کنید. سود فروردین ماه طرح حامی معادل ۲۸.۰۳ موثر سالیانه محاسبه شده است.

حسین خلیلی

سلام ایا کاربرد ‌آن مانند سایر کارتهای بانکی است یا فقط بین کارگزاری و یکی از حسابهای شخص است ؟ ایا میشه از اون به حساب شخص ثالث وجه واریز و انتقال داد ؟و ایا سود سپرده هم به مانده حساب تعلق میگره؟ نرخ سودش چنده؟

کارگزاری مفید

با سلام
«مفید کارت» خدمت جدید برای مشتریان کارگزاری مفید است که همانند کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب می‌باشد. در نتیجه انجام تمامی تراکنش‌های بانکی در شبکه شتاب مانند دریافت و پرداخت وجه از طریق کارت به کارت، دریافت وجه از خودپرداز، خرید از پایانه‌های فروشگاهی (POS)، خرید از درگاه‌های پرداخت آنلاین و… از طریق مفید کارت امکان‌پذیر است. لازم به ذکر است، سقف مبلغ قابل انتقال از موجودی کارگزاری به «مفید کارت» 50 میلیون تومان و انتقال از مفید کارت به کارگزاری ۱۰۰ میلیون در روز می‌باشد. همچنین حساب مفید کارت از نوع «حساب دیجیتال جاری» و بدون سود می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیش‌تر مقاله «مفید کارت؛ یک کارت بانکی با قابلیت‌های ویژه!» را مطالعه نمایید.

Last edited 1 سال قبل by کارگزاری مفید
فرداد قنبری (عثمان )

با سلام . سهام عدالت را چند درصدشو بفروشم، همان لحظه پولشو به حسابم میاد یا نه

کارگزاری مفید

با سلام
در صورتی‌ که آزادسازی سهام عدالت به روش مستقیم باشد، با مراجعه به سامانه مدیریت سهام‌ عدالت‌ کارگزاری مفید، امکان ثبت سفارش فروش تنها در روزهای کاری (شنبه تا چهارشنبه به جز ایام تعطیلات رسمی) و تا 60 درصد برای سهام عدالت وجود دارد. لازم به ذکر است، با توجه به دستورالعمل‌های ابلاغ‌شده به کارگزاری‌ها در حال حاضر امکان فروش سهام عدالت به روش مستقیم وجود ندارد، در نتیجه ممکن است فروش سهام عدالت کمی زمان‌بر باشد. چنانچه آزادسازی سهام عدالت به روش غیرمستقیم است، از دارایی خود در درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه اطمینان حاصل نموده و سپس از طریق سامانه‌های آنلاین کارگزاری مفید برای نماد سرمایه‌گذاری استانی خود درخواست «تغییر کارگزار ناظر» ثبت نمایید. پس از ثبت درخواست تغییر کارگزار ناظر، 60 درصد سهام عدالت به سامانه‌های معاملاتی کارگزاری مفید منتقل خواهد شد. چنانچه درخواست «تغییر کارگزار ناظر» پیش از ساعت 1:00 بعد از ظهر روز کاری ثبت شود، انتقال نماد به پرتفوی سپرده‌گذاری طی 24 ساعت کاری انجام می‌گردد. در غیر این صورت، مدت زمان لازم جهت انتقال به 48 ساعت کاری تغییر خواهد کرد. سپس در صورت مجاز بودن وضعیت نماد سرمایه‌گذاری استانی امکان فروش آن از طریق سامانه‌های آنلاین کارگزاری مفید مهیا می‌باشد. پس از فروش سهام می‌بایست مبلغ حاصل از فروش سهام را به مفید کارت خود منتقل کرده و یا درخواست برداشت وجه ثبت نمایید. جهت کسب اطلاعات بیش‌تر مقاله «هر آنچه لازم است درباره سهام عدالت بدانید!» را مطالعه نمایید.

Last edited 1 سال قبل by کارگزاری مفید
کریمی

یعنی من هر روزی درخواست بدم همون روز پول به حسابم واریز میشه یا نه مثل قبله و همچنان بعد هر معامله باید دو روز پول تو حساب بمونه؟

کارگزاری مفید

با سلام
امکان انتقال وجه آنی از موجودی کارگزاری به مفید کارت، برای مبلغی که در بخش «موجودی قابل برداشت» در قسمت «مفید کارت» اپلیکیشن مفید ثبت شده است وجود دارد. توجه داشته باشید که «موجودی قابل برداشت» با مبلغ موجود در قدرت خرید شما متفاوت است و در صورت داشتن تقاضای‌وجه، سفارش‌باز و مبلغ اعتبار در موجودی قابل برداشت نمایش داده نمی‌شود. در نظر داشته باشید، در صورت فروش سهام، تا زمان انتقال مبلغ ناشی از فروش سهام به موجودی قابل برداشت، امکان برداشت آن را نخواهید داشت و این زمان به بازه زمانی تسویه معاملات سهام که دو روز کاری (شنبه الی چهارشنبه به جز تعطیلات رسمی) می‌باشد وابسته خواهد بود. توجه داشته باشید، تسویه معاملات همه نمادها دو روز کاری نمی‌باشد. لذا جهت بررسی آن می‌توانید سایت مدیریت فناوری بورس تهران را بررسی نمایید. جهت کسب اطلاعات بیش‌تر مقاله‌ «مفید کارت؛ یک کارت بانکی با قابلیت‌های ویژه!» را مطالعه نمایید.

حمید

سلام در صورت فراموشی رمز به کجا مراجعه کنم.چون بانک پاسارگاد رفتم جواب نداد کارگزاری هم نتونست.پس چکار باید بکنم برای دریافت دوباره رمز اول کارتم

کارگزاری مفید

با سلام.
در صورت دسترسی به سامانه ایزی تریدر نسخه جدید (اربیس) و یا مفید‌اپ می‌توانید برای بازیابی رمز، از اپلیکیشن مفید استفاده کنید. پس از ورود به اپلیکیشن در قسمت بالای صفحه، نوار ابزار را به صورت افقی به سمت چپ بکشید و سپس در قسمت «مفیدکارت» گزینه «تنظیمات مفیدکارت» را انتخاب کرده و اقدام به بازیابی رمز اول کنید. در غیر اینصورت جهت بررسی بیشتر از طریق راه‌های ارتباطی زیر همه روزه و ۲۴ ساعت شبانه‌روز با کارشناسان در ارتباط باشید:
📞شماره تماس ۰۲۱۸۷۰۰
📲چت آنلاین کارگزاری مفید در سامانه‌های معاملاتی
📩email: 8700@emofid.com

Last edited 1 سال قبل by کارگزاری مفید
ابوالفضل.

سلام وقت بخیر .
چطور میتوانم از یک کارگزاری دیگر به کارگزاری مفید و گرفتن مفید کارت اقدام کنم

کارگزاری مفید

با سلام
جهت افتتاح حساب در کارگزاری مفید، به سامانه ثبت‌نام کارگزاری مفید مراجعه و اقدام به تکمیل ثبت‌نام و امضای قرارداد الکترونیک نمایید. پس از تکمیل ثبت‌نام دسترسی به سامانه‌های معاملاتی طی یک روز کاری برای شما فعال می‌گردد و امکان ثبت درخواست صدور مفید کارت را خواهید داشت. جهت ثبت درخواست صدور مفید کارت، ابتدا اپلیکیشن مفید را نصب کرده و پس از انتخاب گزینه «مفید کارت» در اپلیکیشن مذکور، گزینه «درخواست صدور کارت» را انتخاب کرده و پس از مطالعه و تایید قرارداد و قوانین، اطلاعات خود را وارد کرده و تایید نمایید. سپس یک پیامک حاوی رمز یک‌بار مصرف برای شما ارسال خواهد شد که با ورود آن می‌توانید وارد مرحله بعدی شوید. در مرحله «مجوز دسترسی» مجدد برای شما پیامکی ارسال می‌شود که حاوی کد تایید می‌باشد. بعد از ثبت کد و تایید آن، وارد مرحله پرداخت می‌شوید که با توجه به رایگان بودن مفید کارت، تنها کافی است گزینه «تایید و ادامه» را انتخاب کنید. در مرحله آخر پیام «ثبت‌نام شما با موفقیت انجام شد» به شما نمایش داده خواهد شد و با کلیک بر گزینه «تایید» به صفحه اول بازخواهید گشت. پس از صدور مفید کارت، کارت شما از طریق پست به آدرس مد نظر ارسال خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیش‌تر مقالات «افتتاح حساب در کارگزاری مفید» و «مفید کارت؛ یک کارت بانکی با قابلیت‌های ویژه!» را مطالعه نمایید.

عباس سلیمان پور

سلام من کارت مفید دستم رسیده منتها رمز اول کارت برام پیامک نفرستادن چرا ؟

کارگزاری مفید

با سلام.
در صورت دسترسی به سامانه ایزی تریدر نسخه جدید (اربیس) و یا مفید‌اپ می‌توانید برای بازیابی رمز، از اپلیکیشن مفید استفاده کنید. پس از ورود به اپلیکیشن در قسمت بالای صفحه، نوار ابزار را به صورت افقی به سمت چپ بکشید و سپس در قسمت «مفیدکارت» گزینه «تنظیمات مفیدکارت» را انتخاب کرده و اقدام به بازیابی رمز اول کنید. در غیر اینصورت جهت بررسی بیشتر از طریق راه‌های ارتباطی زیر همه روزه و ۲۴ ساعت شبانه‌روز با کارشناسان در ارتباط باشید:
📞شماره تماس ۰۲۱۸۷۰۰
📲چت آنلاین کارگزاری مفید در سامانه‌های معاملاتی
📩email: 8700@emofid.com

سعید کشاورز

واقعا خیلی عالی شد همین که به طور آنی می تونیم پول برداشت کنیم.

کارگزاری مفید

با سلام
اعتماد شما جایگاه امروز ما را رقم زده است. با تشکر از همراهی شما

حمید

سلام
چرا از صبح ساعت ۹ و نیم من سهم فروختم
ولی نمیتونم به مفید کارت واریز کنم؟؟

کارگزاری مفید

با سلام
طبق قوانین سازمان بورس، وجه حاصل از معامله را نمی‌توان قبل از تسویه آن دریافت کرد. زمان تسویه وجوه معاملات متناسب با نوع ورقه بهادار دو روز کاری (T+2) و یک روز کاری (T+1) (شنبه تا چهارشنبه به جز ایام تعطیلات رسمی) تعیین شده است. لذا در صورت فروش سهام، امکان انتقال مبلغ حاصل از فروش سهم به مفید کارت را تا زمان طی شدن بازه زمانی تسویه معاملات سهام که دور روز کاری است، نخواهید داشت. همچنین امکان انتقال وجه از کارگزاری به مفید کارت، برای مبلغی که در بخش «موجودی قابل برداشت» در قسمت «مفید کارت» اپلیکیشن مفید ثبت شده است، به صورت آنی وجود دارد. «موجودی قابل برداشت» با مبلغ موجود در قدرت خرید شما متفاوت است و درصورت داشتن تقاضای‌وجه، سفارش‌باز و مبلغ اعتبار، در موجودی قابل برداشت نمایش داده نمی‌شود. جهت کسب اطلاعات بیش‌تر مقاله‌ «تسویه معاملات چگونه انجام می‌شود؟» را مطالعه نمایید.

رضا

سلام ، امکان صدور کارت برای افراد زیر ۱۸ سال رو هم فراهم کنید.

کارگزاری مفید

با سلام
در حال حاضر برای افراد زیر هجده سال، امکان ثبت‌نام و صدور «مفید کارت» وجود ندارد. جهت کسب اطلاعات بیش‌تر مقاله «مفید کارت؛ یک کارت بانکی با قابلیت‌های ویژه!» را مطالعه نمایید.

مصطفی حصامی

آیا به مانده‌ی مفیدکارت، سود صندوق‌ حامی تعلق می‌گیرد؟

کارگزاری مفید

با سلام
توجه فرمایید که حساب مفید کارت از نوع «حساب دیجیتال جاری» و بدون سود می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیش‌تر مقاله «مفید کارت؛ یک کارت بانکی با قابلیت‌های ویژه!» را مطالعه نمایید.