صندوق‌های سرمایه‌گذاری کارگزاری مفید در یک نگاه

سرمایه‌گذاری مفید
زمان مطالعه: 9 دقیقه
انتشار ۷ آبان ۱۳۹۹
تعداد بازدید: 66828
سطح مبتدی

صندوق‌‌های سرمایه‌گذاری یکی از بهترین روش‌های حضور و استفاده از فرصت‌های بازار سرمایه است. صندوق‌ها در سال‌های اخیر بیش از پیش مورد توجه فعالان این بازار قرار گرفته است. با بهره‌­مندی از این روش، شما قادر خواهید بود تا بدون صرف ساعت­‌ها زمان برای آموزش بورس، بررسی روندهای بازار و یافتن سهم‌­های ارزشمند، علاوه بر کاهش قابل توجه ریسک سرمایه­‌گذاری به دلیل سپردن سرمایه خود به متخصصان باتجربه در زمینه سرمایه­‌گذاری علمی، از رشد بازار سرمایه منتفع شوید.

صندوق‌های سرمایه‌­گذاری کارگزاری مفید

کارگزاری مفید در حال ­حاضر با ایجاد ۱۲ صندوق سرمایه­‌گذاری با ویژگی‌های متنوع، در تلاش است تا خواسته­‌های طیف وسیعی از سرمایه‌­گذاران را پوشش دهد. در ادامه اطلاعات کامل هر یک از این صندوق­‌ها و ویژگی‌های خاص هر یک را بررسی خواهیم ­کرد.

صندوق سرمایه‌گذاری توان مفید

توان، صندوق سرمایه‌گذاری اهرمی مفید است. سازوکار این صندوق به‌گونه‌ای است که می‌تواند هم برای سرمایه‌گذاران کم‌ریسک جذاب باشد و هم برای سرمایه‌گذاران پرریسک. صندوق توان دو نوع واحد سرمایه‌گذاری عادی و ممتاز دارد.

واحدهای عادی، واحدهای کم‌ریسک صندوق توان هستند. حداقل بازدهی سالیانه واحدهای عادی ۲۰٪ خواهد بود که این مقدار توسط صندوق، تضمین می‌شود. در صورت مطلوب بودن شرایط بازار نیز بازدهی سالیانه این واحدها می‌تواند تا عدد ۲۵٪ افزایش یابد.

واحدهای ممتاز، واحدهای اهرمی صندوق توان هستند که بسیار پرریسک محسوب می‌شوند. این واحدها از توان مالی ایجاد شده از محل دارایی‌های واحدهای عادی بهره‌مند شده و می‌توانند سود یا زیان بیشتری داشته باشند.

صندوق سرمایه‌گذاری مشترک پیشتاز

پیشتاز، اولین صندوق سرمایه‌­گذاری کارگزاری مفید است که از سال ۱۳۸۷ تا به حال، با سرمایه‌­گذاری اصولی در بازار سرمایه توانسته اعتماد مشتریان بسیاری را به خود جلب کند.

این صندوق مناسب افرادی است که ریسک‌پذیر بوده و انتظار بازدهی بیشتری برای بلندمدت دارند.

صندوق سرمایه‌گذاری مشترک پیشرو

پیشرو یکی دیگر از صندوق های سهامی کارگزاری مفید است که از ابتدای تاسیس در سال ۱۳۹۰، توانسته بازدهی قابل توجهی برای سرمایه‌­گذاران ایجاد کند. با توجه به اینکه این صندوق جزو صندوق‌های سهامی است، عمده دارایی‌های آن در سهام و حق تقدم سهام شرکت‌ها سرمایه‌گذاری می‌شود. بنابراین همچون صندوق پیشتاز، مناسب افراد ریسک‌پذیری است که انتظار کسب بازدهی بیشتر در بلندمدت دارند.

صندوق سرمایه‌­گذاری مشترک امید توسعه

وجه تمایز صندوق امید توسعه نسبت به سایر صندوق‌های سهامی کارگزاری مفید، تقسیم سود ماهانه آن است. تقسیم سود ماهانه به این گونه است که در تاریخ ۱۵ام هر ماه به ازای هر واحد از صندوق، مبلغی به سرمایه‌گذاران پرداخت می‌شود. در حال حاضر مطابق با امیدنامه صندوق، سود قابل تقسیم در پایان هر دوره تا سقف یک درصد متوسط ارزش خالص دارایی های صندوق (NAV) در ٩٠ روز گذشته است.

با توجه به این ویژگی، این صندوق مناسب افرادی است که علاقمندند از سرمایه‌­گذاری خود در بازار سرمایه، هر ماه مبلغی به عنوان سود ماهانه دریافت ­کنند. 

صندوق سرمایه‌گذاری مشترک توسعه ممتاز

توسعه ممتاز، صندوق مختلط ارائه شده توسط کارگزاری مفید است. این صندوق‌ ریسک متوسطی داشته و از نظر بازدهی میان صندوق‌های سهامی و درآمد ثابت قرار می‌گیرد.

با این توضیحات، صندوق توسعه ممتاز به سرمایه‌­گذارانی که خواهان سرمایه‌­گذاری در بورس با پذیرش ریسک پایین‌­تری نسبت به صندوق‌های سهامی هستند، توصیه می‌شود.

صندوق تضمین اصل سرمایه مفید با رکن ضامن

صندوق تضمین اصل سرمایه مفید با رکن ضامن، یکی از جدیدترین انواع صندوق‌های سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه است که ضمن ایجاد بازدهی مناسب برای سرمایه‌گذاران، اصل سرمایه آن‌ها را نیز تضمین می‌کند.

در واقع حتی در شرایط نزولی بازار بورس و کاهش قیمت سهام، سرمایه‌گذاران صندوق تضمین با زیان روبرو نمی‌شوند و اصل سرمایه آن‌ها حفظ می‌شود. در شرایط صعودی بازار بورس نیز سرمایه‌گذاران این صندوق به شکل مطلوبی از افزایش قیمت سهام شرکت‌ها منتفع می‌شوند. هر زمانی پس از سرمایه‌گذاری در صندوق تضمین امکان ابطال واحدها و خارج کردن سرمایه از این صندوق وجود دارد و البته حداقل زمان سرمایه‌گذاری برای بهره‌مندی از مزیت تضمین آورده اولیه، ۶ ماه (= ۱۸۰ روز) است.

صندوق سرمایه‌گذاری ثابت نامی مفید

نامی، یکی از صندوق های درآمد ثابت کارگزاری مفید است که در ابتدای هر ماه، سود به دست آمده را بین سرمایه‌گذاران تقسیم می‌کند. صندوق‌های درآمد ثابت با انجام سرمایه‌­گذاری در اوراق بهادار درآمد ثابت، ریسک بسیار پایین‌­تری نسبت به انواع دیگر صندوق‌ها داشته و لذا بازدهی کمتری هم دارند.

سرمایه‌­گذاری در صندوق نامی به مشتریانی پیشنهاد می‌شود که مایل هستند به صورت ماهانه، سودی تقریبا ثابت دریافت کنند. 

صندوق ETF با درآمد ثابت آوند مفید

صندوق آوند یک صندوق با درآمد ثابت نوع دوم است. مهم‌ترین تفاوت صندوق با درآمد ثابت و صندوق با درآمد ثابت نوع دوم در ترکیب دارایی آن‌هاست.

صندوق‌های با درآمد ثابت نوع دوم باید حداقل ۹۰٪ از دارایی‌های خود را به اوراق با درآمد ثابت، گواهی سپرده بانکی و سپرده بانکی، حداکثر ۵٪ را به سهام، حق تقدم سهام و قرارداد اختیار معامله سهام و حداکثر ۵٪ را به واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق‌های سرمایه‌گذاری تخصیص دهند.

بازدهی صندوق آوند بیش از هر چیز دیگری، تحت تاثیر بازدهی اوراق با درآمد ثابت قرار دارد. بر همین اساس، انتظار می‌رود بازدهی آن تقریبا ثابت و در محدوده بازدهی این اوراق باشد.

صندوق سرمایه‌گذاری ثابت حامی

حامی صندوقی است که به مشتریان کارگزاری مفید این امکان را می‌دهد که حتی از مانده حساب خود نیز بازدهی کسب کنند. سود این صندوق به صورت روزشمار محاسبه و ۲ مرتبه در ماه (یکبار در پایان نیمه اول ماه و بار دیگر در انتهای ماه) به قدرت خرید مشتریان اضافه می‌گردد.

روش سرمایه‌گذاری در این صندوق متفاوت از باقی صندوق‌ها است و تنها کافی است تا مشتری کارگزاری مفید باشید.

 صندوق قابل معامله اطلس

صندوق اطلس هم مانند صندوق‌های پیشرو، پیشتاز و امید توسعه از نوع صندوق‌های سهامی است ولی ویژگی که این صندوق را متمایز می‌کند، امکان معامله بسیار راحت و سریع واحدهای آن از طریق سامانه‌های معاملاتی آنلاین کارگزاری‌های بازار سرمایه است.

از آنجا که عرضه و تقاضا بر قیمت معاملاتی واحدهای این صندوق اثرگذار است، ممکن است در شرایطی، قیمت معاملاتی آن از NAV هر واحد فاصله پیدا کند که سرمایه‌گذاران برای جلوگیری از هرگونه زیان احتمالی باید به این موضوع توجه داشته باشند.

سرمایه‌گذاری در این صندوق مناسب افرادی است که می‌خواهند هم در بازار سرمایه حضور داشته و هم وقت و انرژی خود را صرف تحلیل و بررسی روزانه نمادهای مختلف بازار نکنند. همچنین مناسب افرادی است که می‌خواهند به راحتی با مراجعه به سامانه‌های معاملاتی، سرمایه‌گذاری جدید انجام­ داده و یا سرمایه خود را نقد­ کنند.

صندوق شاخصی و قابل معامله آرام

هدف صندوق شاخصی آرام تشکیل یک پرتفوی مشابه با شاخص کل بورس است تا بتواند بازدهی متناسب با آن را به دست بیاورد. به عبارت دیگر این صندوق تلاش می کند متناسب با عملکرد شاخص کل بورس، بازدهی مشابه یا حتی بالاتر از آن را کسب نماید.

طی بازه زمانی ۵ ساله منتهی به پایان شهریور ۱۴۰۰، شاخص کل با بازدهی ۱۷۱۴ درصد بهترین عملکرد را در مقایسه با سایر بازارهای سرمایه‌گذاری داشته است. در طی همین مدت سکه طلا با ۹۱۴ درصد، دلار با ۶۷۵ درصد، مسکن با ۶۳۰ درصد و بانک با ۱۱۵ درصد به ترتیب در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

صندوق مبتنی بر سکه طلا عیار

عیار، صندوقی است که سرمایه‌گذاری خود را در اوراق بهادار مبتنی بر سکه طلا انجام می‌دهد. این صندوق هم مانند صندوق اطلس، صندوقی قابل معامله است.

سرمایه‌گذاری در صندوق عیار می‌تواند برای افرادی که علاقمند به سرمایه‌گذاری در بازار طلا و سکه با هر میزان سرمایه‌ای هستند، گزینه جذابی باشد.

کارمزد صدور و ابطال صندوق‌ها

شما می‌توانید در جدول زیر، کارمزد صدور و ابطال واحدهای هر یک از صندوق‌های کارگزاری مفید را مشاهده ­نمایید.

کارمزد صدور و ابطال صندوق‌ها
کارمزد صدور و ابطال صندوق‌ها
کارمزد صدور و ابطال صندوق‌ها
کارمزد صدور و ابطال صندوق‌ها
کارمزد صندوق حامی و نامی
کارمزد صدور و ابطال صندوق‌ها

چگونه در صندوق‌ها سرمایه‌­گذاری کنیم؟

 با توجه به توضیحات بیان ­شده، شما قادر خواهید بود تا با توجه به انتظاراتی که از بازار‌سرمایه در هر بازه زمانی دارید، صندوق یا مجموعه‌ای از صندوق‌ها را برای سرمایه‌­گذاری خود انتخاب کنید. مقاله «تشکیل پرتفوی هوشمند با صندوق های سرمایه گذاری» با ارائه مثال‌هایی متنوع، به تصمیم گیری بهتر شما در این زمینه کمک خواهد کرد.

 اگر علاقمند به سرمایه­‌گذاری در صندوق‌های اطلس یا عیار هستید، می‌توانید واحدهای این دو صندوق را در بازار فرابورس و با استفاده از حساب آنلاین خود خریداری ­کنید. همچنین اگر می­‌خواهید در سایر صندوق‌های کارگزاری مفید سرمایه‌­گذاری کنید، می‌توانید با مراجعه به بانک و واریز وجه مربوطه به شماره حساب‌ اختصاصی هر صندوق و ارائه فیش واریزی به یکی از شعب کارگزاری مفید در سراسر کشور و همچنین امضای قرارداد سرمایه‌گذاری در صندوق مربوطه، به جمع سرمایه‌گذاران آن صندوق بپیوندید. همینطور امکان صدور و ابطال اینترنتی واحدهای این دسته صندوق‌های سرمایه‌گذاری از طریق وب‌سایت هر صندوق فراهم گردیده است. با نصب اپلیکیشن مفید نیز می‌توانید از بخش سرمایه‌گذاری، واحد صندوق مورد نظر خود را خریداری کنید.

اگر هنوز هم برای سرمایه‌­گذاری در صندوق‌ها نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، می‌توانید درخواست مشاوره خود را ثبت ­نمایید تا همکاران ما در این بخش با شما تماس بگیرند.

سوالات متداول

کدام یک از صندوق‌‌های سرمایه‌گذاری تحت مدیریت کارگزاری مفید مبتنی بر سکه است؟

عیار، صندوقی است که سرمایه‌گذاری خود را در اوراق بهادار مبتنی بر سکه طلا انجام می‌دهد. صندوق عیار می‌تواند گزینه جذابی برای افرادی که علاقمند به سرمایه‌گذاری در بازار طلا و سکه هستند، باشد.

چگونه می‌توان در صندوق‌‌ها سرمایه‌گذاری کرد؟

برای سرمایه­‌گذاری در صندوق‌های اطلس و عیار، می‌توانید واحدهای این دو صندوق را با حساب آنلاین خود خریداری ­کنید. همچنین اگر می­‌خواهید در سایر صندوق‌های کارگزاری مفید سرمایه‌­گذاری کنید، می‌توانید با مراجعه به یکی از شعب کارگزاری مفید در سراسر کشور، به جمع سرمایه‌گذاران آن صندوق بپیوندید. همینطور امکان صدور و ابطال اینترنتی واحدهای این دسته صندوق‌های سرمایه‌گذاری از طریق وب‌سایت هر صندوق فراهم گردیده است. با نصب اپلیکیشن مفید نیز می‌توانید از بخش سرمایه‌گذاری، واحد صندوق مورد نظر خود را خریداری کنید.

صندوق سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت حامی چیست؟

حامی صندوقی است که به مشتریان کارگزاری مفید این امکان را می‌دهد که از مانده حساب خود بازدهی کسب کنند. سود این صندوق به صورت روزشمار محاسبه و ۲ مرتبه در ماه (یکبار در پایان نیمه اول ماه و بار دیگر در انتهای ماه) به قدرت خرید مشتریان اضافه می‌گردد. روش سرمایه‌گذاری در این صندوق متفاوت از باقی صندوق‌ها است و تنها کافی است تا مشتری کارگزاری مفید باشید.

صندوق ممتاز چه ویژگی دارد؟

توسعه ممتاز، صندوق مختلط ارائه شده توسط کارگزاری مفید است. این صندوق‌ ریسک متوسطی داشته و از نظر بازدهی میان صندوق‌های سهامی و درآمد ثابت قرار می‌گیرد.

Amir dejman کارشناس بازار سرمایه
guest
30 دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین پر بحث ترین
Inline Feedbacks
View all comments
نوراله کیوان

با سلام منظور از هرگواهی سرمایه گذاری که مثلاً 20000ریال است یعنی هرسهم 200000ریال کار مزد دارد یا هر مرحله سرمایه‌گذاری بنده 50میلیون تومان در امید توسعه و50میلیون هم در پیشرو دارم که از تیر ماه وارد صندوق شدم حال اگر بخوا م ابطال واحد بزنم چگونه حساب می شود

کارگزاری مفید

با سلام
ابطال واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق «پیشرو» و «امید توسعه» تنها شامل کارمزد ابطال ثابت می‌باشد. هزینه ثابت ابطال واحد صندوق «پیشرو»در هر مرحله (بدون توجه به تعداد واحدهایی که قرار است ابطال شود)، تنها مبلغ دو هزار تومان و هزینه ثابت ابطال واحد صندوق «امید توسعه»در هر مرحله مبلغ پنج هزار تومان می‌باشد.

عليرضا ايپچي

سلام
آيا هر كدام از اين صندوقها علي الخصوص صندوقهاي پيشتاز ، پيشرو ، اميد توسعه و توسعه ممتاز حداقل ميزان سرمايه گذاري دارد؟
آيا كارگزاري پيش بيني از مقدار سود مورد انتظار ارائه ميكند يا اينكه مبهم بوده و فقط آمار سالهاي قبل ميباشد؟

کارگزاری مفید

با سلام
حداقل میزان سرمایه‌گذاری در صندوق‌های پیشتاز، پیشرو و … که مبتنی بر صدور و ابطال هستند، به میزان مبلغ صدور یک واحد از این صندوق‌ها می‌باشد.
همچنین حداقل میزان سرمایه‌گذاری در صندوق‌های قابل معامله (ETF) مانند اطلس و عیار براساس حداقل ارزش سفارش در سامانه‌های آنلاین تعیین می‌شود.
در حال حاضر حداقل مبلغ مورد نیاز برای سفارش‌گذاری در سامانه‌های آنلاین، ۵۰۰ هزار تومان به‌علاوه کارمزد خرید می‌باشد.
لازم به ذکر است، با توجه به قوانین و مقررات سازمان بورس و اوراق بهادار تضمین سود در بازار سرمایه مجاز نیست. جهت بررسی بازدهی صندوق مد نظر در بازه‌های زمانی مختلف، می‌توانید به صفحه صندوق‌ مد نظر در بخش «سرمایه‌گذاری» سایت کارگزاری مفید مراجعه نمایید.

Last edited 1 سال قبل by کارگزاری مفید
اصلانی

سلام
حداقل مبلغ برای سرمایه گذاری هر صندوق چقدر است؟؟

کارگزاری مفید

با سلام
حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری در صندوق‌های قابل معامله (ETF) بر اساس حداقل ارزش سفارش در سامانه‌های آنلاین تعیین می‌شود. بر همین اساس، در حال حاضر حداقل مبلغ مورد نیاز برای سرمایه‌گذاری در صندوق‌های قابل معامله مانند صندق‌های «اطلس» و «عیار»، ۵۰۰ هزار تومان به‌علاوه کارمزد خرید است.
همچنین حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری در صندوق‌های مبتنی بر صدور و ابطال تحت مدیریت کارگزاری مفید (مانند پیشتاز، پیشرو و …) به اندازه خرید یک واحد از این صندوق‌هاست.
حداقل میزان سرمایه‌گذاری در صندوق حامی نیز مبلغ 60 هزار تومان می‌باشد.

Last edited 1 سال قبل by کارگزاری مفید
مرضیه ملک محمد

سلام .باتشکر از زحمات شما .بی زحمت لطف کنید یه تماس بگیرید با من یا شماره تماسی بدید که بتونیم سوالاتمون رو بپرسیم.

کارگزاری مفید

با سلام
ضمن عرض تشکر از بازخورد ارزشمند شما، جهت بررسی سوالات خود می‌توانید از طریق شماره تماس 0218700 با مرکز تماس کارگزاری مفید همه روزه و ۲۴ ساعت شبانه روز و همچنین آدرس ایمیل 8700@emofid.com و چت آنلاین کارگزاری مفید در سامانه‌های معاملاتی، شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۶:۳۰ الی ۰۰:۳۰ با کارشناسان در ارتباط باشید.

Last edited 1 سال قبل by کارگزاری مفید
رامین گنجعلی لاهرودی

عالی

با سلام
رضایت شما مایه خرسندی ماست. با تشکر از همراهی شما

Last edited 1 سال قبل by کارگزاری مفید
علیرضا سوگندی

سلام وقت بخیر. . در سامانه ایزی تریدر و در صندوق سهامی پیشرو از سال گذشته سرمایه گذاری کرده ام پیشنهاد میشود جهت فعال سازی پنل سایر صندوق ها نیز اقدام شود بهتر است.
اکثر صندوق های کار گزاری دیگر . بدون مراجعه حضوری فقط با کد سجام آنلاین ثبت نام و مشتری میتواند آنلاین صدور یا ابطال انجام دهد این قسمت متاسفانه در ثبت نام صندوق های کارگزاری مفید خالی است.

کارگزاری مفید

با سلام
در حال حاضر امکان سرمایه‌گذاری در صندوق‌های مبتنی بر صدور و ابطال کارگزاری مفید به‌صورت غیر حضوری مهیا می‌باشد.
جهت صدور واحد صندوق مد نظر می‌بایست از اپلیکیشن «مفید» استفاده نمایید. امکان دسترسی به اپلیکیشن مذکور از طریق گوگل‌پلی مهیاست.
لازم به ذکر است، مبلغ مورد نیاز جهت صدور واحدهای صندوق در اپلیکیشن مفید از قدرت خرید سامانه‌های معاملاتی کارگزاری مفید کسر شده و در صورت وجود مابه‌التفاوت در مبلغ واریزی یا مبلغ مشخص شده از قدرت خرید برای صدور صندوق مدنظر و مبلغ تمام شده صدور صندوق (مبلغی که به اندازه صدور یک واحد دیگر نیست) یک روز پس از صدور صندوق به حساب بانکی شما واریز خواهد شد. همچنین پس از صدور واحد، امکان صدور و ابطال اینترنتی از طریق سایت صندوق مد نظر نیز ایجاد خواهد شد.
برای کسب اطلاعات بیش‌تر مقاله «صدور و ابطال اینترنتی صندوق‌های کارگزاری مفید» را مطالعه نمایید.

امید

درود برشما
به من گفته شده برای ثبت نام وسرمایه گذاری اولیه در صندوقهای پیشتاز پیشرو وتوسعه ممتاز باید حضوری به شعب کار گزاری مراجعه نمایم.والبته قبلش مراجعه به بانک.در این شرایط اپیدمی کرونا چرا مراجعه حضوری را حذف نکردین.آیا نمیشد برای رفاه حال مشتریان تمهیداتی فراهم کنید که این امر بصورت اینترنتی انجام بشه؟
سپاس از شما

کارگزاری مفید

با سلام
در حال حاضر امکان صدور اولیه صندوق‌های مبتنی بر صدور و ابطال کارگزاری مفید از طریق اپلیکیشن «مفید» وجود دارد. امکان دسترسی به نسخه به روزرسانی شده اپلیکیشن مفید در گوگل‌پلی مهیاست. در نظر داشته باشید، مدت زمان صدور واحد صندوق‌های پیشتاز، پیشرو، امید توسعه و ممتاز در اپلیکیشن مفید سه الی پنج روز کاری و صدور واحد صندوق نامی دو الی چهار روزکاری است و پس از صدور اولیه صندوق‌ مد نظر در اپلیکیشن مفید، امکان صدور و ابطال اینترنتی از طریق سایت صندوق مربوطه نیز وجود خواهد داشت.
لازم به ذکر است، مبلغ مورد نیاز جهت صدور واحدهای صندوق مد نظر از قدرت خرید سامانه‌های معاملاتی کسر شده و پس از صدور صندوق از اپلیکیشن، در صورت وجود مابه‌التفاوت در مبلغ واریزی یا مبلغ مشخص شده از قدرت خرید برای صدور صندوق مدنظر و مبلغ تمام شده صدور صندوق (مبلغی که به اندازه صدور یک واحد دیگر نیست) یک روز پس از صدور صندوق به حساب بانکی شما واریز خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیش‌تر مقاله‌ «صدور و ابطال اینترنتی صندوق‌های کارگزاری مفید» را مطالعه نمایید.

سیامک

با سلام
به جز صندوق آرام که به تازگی شروع به فعالیت کرده و صندوق های ثابت لطفا آمار بازدهی صندوق های سرمایه گذاری مفید در بازه زمانی سال گذشته بفرمایید با تشکر

کارگزاری مفید

با سلام
توجه داشته باشید، می‌توانید جهت مشاهده بازدهی صندوق‌های مدنظر در بازه‌های زمانی مختلف به سایت صندوق مربوطه مراجعه کرده و از قسمت «گزارش‌های صندوق» بازدهی دوره‌ای آن را به توجه به تاریخ که مد نظر، مشاهده نمایید.

ابوالفضل

سلام
زمانی که میخواهم در صندوق پیشتاز خرید کنم در زمان انتقال به درگاه پرداخت خطای 500 نمایش داده میشود به همین دلیل نمیتوانم چیزی بخرم لطفاً کمکم کنید.

کارگزاری مفید

با سلام
جهت بررسی دقیق‌تر از طریق شماره تماس 0218700 ، آدرس ایمیل 8700@emofid.com و همچنین چت آنلاین در سامانه‌های معاملاتی کارگزاری مفید، بصورت همه روزه و ۲۴ ساعت شبانه‌روز با کارشناسان مرکز خدمات مشتریان کارگزاری مفید در ارتباط باشید.

سید

عرض سلام و خداقوت
لطفا صندوق های تضمین و توان را هم اضافه بفرمایید.
باتشکر

کارگزاری مفید

باسلام
صندوق های تضمین اصل سرمایه مفید و اهرمی توان به مقاله اضافه شده است.