نحوه ورود به بورس ویو

ورود به بورس ویو
زمان مطالعه: 2 دقیقه
انتشار ۱۱ آذر ۱۴۰۲
تعداد بازدید: 7819
سطح نیمه حرفه ای

فهرست مطالب:

امکانات بورس ویو

بورس ویو یکی از سامانه هایی است که برای تحلیل بنیادی و بررسی صورت‌های مالی شرکت‌های فعال در بازار سرمایه به‌کار می‌رود.

از امکانات بورس ویو می‌توان به دسترسی به اطلاعات محاسباتی مورد نیاز از جمله شاخص‌های بازار و در اختیار گذاشتن نقشه بازار و نقشه حبابی، دسترسی به اطلاعیه‌ها و مجامع شرکت‌ها، در اختیار گذاشتن دقیق و سریع نسبت‌های مالی شرکت‌ها، فیلترهای متنوع و مورد نیاز و داشتن غربالگر برای دسته‌بندی شرکت‌های مختلف، همچنین ارائه نمودارهای بنیادی مربوط به شرکت‌ها و مقایسه عملکرد مالی صنایع و شرکت‌ها با یکدیگر اشاره کرد.

از آن جا که سامانه جامع تحلیل بنیادی بورس ویو‌ نیازی به نصب و راه‌اندازی ندارد، سرمایه‌گذاران و تحلیلگران می‌توانند از طریق وب‌سایت بورس ویو‌ از این محصول استفاده کنند. ورود به سامانه بورس ویو از طریق حساب کاربری کارگزاری مفید امکان‌پذیر است. کاربران می‌توانند قبل از خریداری اشتراک بورس ویو‌، به مدت ۷ روز از خدمات وب‌سایت به صورت رایگان بهره‌مند شوند. برای وارد شدن به حساب بورس ویو می‌توانید از راهنمای زیر استفاده کنید:

ورود به حساب بورس ویو از طریق اکانت مفید

ابتدا وارد وبسایت آن به نشانی www.bourseview.com شوید (مرحله یک). سپس روی گزینه ورود کلیک کرده (مرحله دو و سه). در گام بعدی به صفحه مربوط به ورود به اکانت مفید هدایت خواهید شد (مرحله چهار). پس از وارد کردن اطلاعات حساب مفید خود، وارد صفحه بورس ویو خواهید شد.

ورود به حساب بورس ویو از طریق اکانت مفید

حال که با روش ورود به سامانه بورس ویو آشنا شدید، در صورتی که تمایل دارید اطلاعات بیشتری درباره نحوه کار بورس ویو کسب کنید، می‌توانید مقاله «بورس ویو چیست و چه مزایایی دارد؟» را مطالعه نمایید. همانطور که در بخش‌های قبلی اشاره کردیم، سامانه بورس ویو اطلاعات متنوعی در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. اگر تمایل دارید با روش استفاده از این اطلاعات برای تحلیل وضعیت یک شرکت، آشنا شوید، می‌توانید مقالات زیر را مطالعه نمایید:

بیشتر بخوانید:‌ بورس ویو چیست و چه امکاناتی دارد؟

سوالات متداول:

چگونه می‌توان از بورس ویو استفاده کرد؟

باید وارد وبسایت آن به نشانی www.bourseview.com شده و روی گزینه ورود کلیک نمایید. پس از وارد کردن اطلاعات حساب مفید خود، وارد صفحه بورس ویو خواهید شد. توجه داشته باشید که افراد قبل از خریداری اشتراک بورس ویو‌، می‌توانند به مدت ۷ روز از خدمات وب‌سایت به صورت رایگان بهره‌مند شوند.

محمد فرخیان کارشناس بازار سرمایه
guest
2 دیدگاه
قدیمی ترین
جدیدترین پر بحث ترین
Inline Feedbacks
View all comments
محمد

سلام. آیا لینک زیر که در آن درخواست اکانت مفید را می کند مورد تایید است؟
https://bv.emofid.com/advanced-chart/USD/%D8%AF%D9%84%D8%A7%D8%B1

کارگزاری مفید

سلام، لینک ارسال شده سامانه بورس ویو است و می‌توانید برای تحلیل از این سامانه استفاده نمایید.