نحوه ورود به بورس ویو

ورود به بورس ویو
زمان مطالعه: 2 دقیقه
انتشار ۱۴ آبان ۱۳۹۹
تعداد بازدید: 5800
سطح نیمه حرفه ای

بورس ویو یکی از سامانه هایی است که برای تحلیل بنیادی و بررسی صورت‌های مالی شرکت‌های فعال در بازار سرمایه به‌کار می‌رود. از آن جا که سامانه جامع تحلیل بنیادی بورس ویو‌ نیازی به نصب و راه‌اندازی ندارد، سرمایه‌گذاران و تحلیلگران می‌توانند از طریق وب‌سایت بورس ویو‌ از این محصول استفاده کنند. ورود به سامانه بورس ویو از طریق حساب کاربری کارگزاری مفید امکان‌پذیر است. کاربران می‌توانند قبل از خریداری اشتراک بورس ویو‌، به مدت ۷ روز از خدمات وب‌سایت به صورت رایگان بهره‌مند شوند. برای وارد شدن به حساب بورس ویو می‌توانید از راهنمای زیر استفاده کنید:

ورود به حساب بورس ویو از طریق اکانت مفید

ابتدا وارد وبسایت آن به نشانی www.bourseview.com شوید (مرحله یک). سپس روی گزینه ورود کلیک کرده (مرحله دو و سه). در گام بعدی به صفحه مربوط به ورود به اکانت مفید هدایت خواهید شد (مرحله چهار). پس از وارد کردن اطلاعات حساب مفید خود، وارد صفحه بورس ویو خواهید شد.

ورود به حساب بورس ویو از طریق اکانت مفید

حال که با روش ورود به سامانه بورس ویو آشنا شدید، در صورتی که تمایل دارید اطلاعات بیشتری درباره نحوه کار بورس ویو کسب کنید، می‌توانید مقاله «بورس ویو چیست و چه مزایایی دارد؟» را مطالعه نمایید. همانطور که در بخش‌های قبلی اشاره کردیم، سامانه بورس ویو اطلاعات متنوعی در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. اگر تمایل دارید با روش استفاده از این اطلاعات برای تحلیل وضعیت یک شرکت، آشنا شوید، می‌توانید مقالات زیر را مطالعه نمایید:

محمد فرخیان کارشناس بازار سرمایه
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments