نحوه دسترسی به اپلیکیشن ایزی تریدر نسخه جدید (اربیس)

نحوه دسترسی به اپلیکیشن ایزی تریدر نسخه جدید (اربیس)
زمان مطالعه: 2 دقیقه
انتشار ۴ مهر ۱۴۰۲
تعداد بازدید: 4335
سطح مبتدی

دسترسی سریع‌تر به مطالب:

برای ورود سریع‌تر و استفاده آسان از امکانات سامانه معاملاتی ایزی تریدر نسخه جدید (اربیس)، می‌توانید اپلیکیشن این سامانه را بر روی گوشی همراه خود نصب کرده و با چند کلیک وارد آن شوید. لازم به ذکر است که نحوه استفاده از این اپلیکیشن در سیستم‌های عامل اندروید و ios متفاوت بوده و در ادامه به صورت کامل شرح داده می‌شود.

نحوه نصب اپلیکیشن ایزی تریدر اربیس در نسخه اندروید

برای این کار کافیست در ابتدا به آدرس orbis.easytrader.ir مراجعه کنید و بر روی گزینه «دانلود مستقیم» کلیک کنید. سپس فایل این نرم‌افزار دانلود می‌شود و می‌توانید با مراجعه به پوشه دانلودهای گوشی همراه خود، آن را نصب کنید. همچنین می‌توانید فایل این نرم‌افزار از طریق بسترهای دانلود اپلیکیشن نیز دریافت کنید.

نصب اپلیکیشن اربیس نسخه اندروید

نصب نسخه وب‌اپلیکیشن ایزی تریدر اربیس برای سیستم عامل ios

سامانه ایزی تریدر نسخه جدید (اربیس)، فایل مجزایی برای نصب در گوشی‌های همراه آیفون ندارد و در نسخه وب‌اپلیکیشن پیش‌رونده (PWA) به کار گرفته می‌شود. برای استفاده از این حالت، ابتدا از طریق مرورگر سافاری وارد سامانه ایزی تریدر نسخه جدید (اربیس) شوید. سپس مطابق تصاویر زیر، گزینه میانی در نوار پایین صفحه مرورگر را انتخاب کنید. در پنجره جدید، بر روی گزینه “Add to Home Screen” کلیک کرده و در نهایت گزینه “Add” را انتخاب کنید. با انجام این مراحل، نسخه وب‌اپلیکیشن سامانه بر روی صفحه اصلی گوشی همراه شما درج می‌شود.

نصب اپلیکیشن اربیس نسخه ios ۱
نصب اپلیکیشن اربیس نسخه ios ۲
نصب اپلیکیشن اربیس نسخه ios ۳

بیشتر بخوانید: ارتقای امنیت حساب کاربری در ایزی تریدر نسخه جدید (اربیس)

سوالات متداول

آیا امکان نصب اپلیکیشن ایزی تریدر نسخه جدید (اربیس) بر روی رایانه نیز وجود دارد؟

سامانه ایزی تریدر نسخه جدید (اربیس) مشابه نسخه گوشی همراه، قابلیت نصب در نسخه دسکتاپ را نیز دارد. این نسخه به حالت وب‌اپلیکیشن بوده و برای نصب آن باید ابتدا در مرورگر رایانه (مثل مرورگر کروم) وارد سامانه خود شوید. سپس در نوار آدرس بالای صفحه، گزینه نصب نرم‌افزار را انتخاب کنید. پس از اتمام فرآیند، این اپلیکیشن به صفحه اصلی رایانه شما اضافه می‌شود.

امکانات اپلیکیشن ایزی تریدر اربیس با نسخه‌ای که در مرورگر استفاده می‌کنم، متفاوت است؟

خیر تمامی امکانات سامانه ایزی تریدر نسخه جدید (اربیس) در هر دو حالت تحت وب یا نصب‌شده یکسان است و مزیت نسخه نصبی در دسترسی سریع‌تر است.

مهران شجاعی کارشناس بازار سرمایه
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments